Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że nie ogarniam jeszcze wszystkiego takie pytanko, mam Gastlyego i wg IV calc ma 95% czyli dość dobry tylko nie wiem jak poprawnie robić z ewolucją. Mianowicie czy powerupować Gastlyego przed ewolucja, czy dopiero jak wyewoluje go do Gengara to wtedy pakować mu na max? To pytanie się tyczy jakichkolwiek innych pokemonów które można ewoluować.
#pokemongo
  • 7
@SztucznyKaktus: Chcesz mieć finalnie Gengara do walki nie? Nie piszesz jaki masz poziom więc sam nie mogę sprawdzić. Ale ja bym ewolucję zrobił do Gengara a potem sprawdził czy atak odpowiednie typu Hex/Shadow Ball i potem sprawdzić breakpointy dla ataków dla danego IV ataku i twojego levelu a także przeciwnika na jakiego Gengara szykujesz.
@SztucznyKaktus: Gengar ogólnie jest dobry na każdy rajd jak nie masz specjalizowanych odpowiedników (typu Machamp na Snorlaxa czy Tyranitara). Tyle, że Gengar jest szklany i szybko pada. Tak więc im wyższe IV i lvl tym trochę dłużej powalczy. Ja tam bym ładował maksimum takiego Gastly powyżej 91% i atakiem 15. Zawsze to coś czym można powalczyć. Ja teraz zbieram Exeguttory co by mieć ekipę na trawiaste (Bullet Seed i Soalr Beam)
@SztucznyKaktus: To żadna różnica w sumie. Jam masz TMy z raidów to i tak zmienisz ataki na takie jak potrzebujesz. Kiedyś zanim weszły TMy to trzeba było najpierw ewoluować a potem dopiero przy dobrym secie ataków ewentualnie maksować. Jak nie masz nic lepszego do walki to maksuj tego Gengara. Jak masz countery z dobrym IV i atakiem 15 to maksuj je. Nie wiem jaki masz styl gry i na co polujesz
U mnie na mieście robi się tylko Machampy i Tyranitary. Na inne rajdy nie ma frekwencji totalnie. Może teraz na Raikou będzie zanim ludzi połapią.


@Gryllen: u mnie z kolei tylko suicune bo ludzie grają dla exp a tyrka nikt nie chce pomóc. Inna sprawa że legend jest zatrzęsienie i łatwiej zebrać team a o tyrka trudno.