Wpis z mikrobloga

#wonziu kim jest ten caly przegryw Ukar z czatu, skad on sie tam wzial i czemu dostal admina? Jakiemus ziomkowi zbanowali konto na twitchu bez powodu i przez to nie moze robic klipow ze strimow wonzia, a ten caly ukar zaczal jechac po tym ziomku i wysmiewac. Dawno takiej zenady nie czulem... pewnie to jakis asperger z dziewiczym wasem co siedzi za kompem i czerpie satysfakcje, ze chociaz w internecie moze miec przewage nad innymi ludzmi.
  • 20
  • Odpowiedz
@krajzega: o hui chodzi, ma bul dupy od paru dni to go już obśmiałem bo to było nudne, miałem okazję go poznać osobiście, do zwykłego randomka takiego jak ty bym tak nie pisał. Ament
  • Odpowiedz
@krajzega: Polecam opcje ignore, działa jak złoto, chyba że moja osoba sprawia że stajesz się natchniony do wylewania pomyj na moją osobę na wypoku, wtedy wszystko gra, trzeba wspierać proces twórczy użytkowników.
  • Odpowiedz
@krajzega: Robienie klipów podstawowym prawem człowieka XD XD XD XD
Imba ważne zajęcie dla człowieka między 16 a 50 rokiem życie XD
Znam gościa co nie robił klipów i umarł z nudów przed kompem ... sirius biznes o_O
  • Odpowiedz
@BloodDeath94: to uświadom kolegów jeszcze że dyskusja wcześniej była o tym żeby wonziu zabrał wszystkich moderatorów na twitchu i odbanował wszystkich, bo niektórzy lubią pluć jadem mimo że nie znają kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rexar: nie wiedziałem, że się znacie i istnieją między Wami jakieś stosunki towarzyskie. To trochę zmienia postać rzeczy. Mój post odnosi się ogólnie do chamskiego i niemiłego zachowania na czacie, a Twoje zachowanie dzisiaj było tego przykładem. Fakt w odpowiednim kontekście wygląda to rzeczywiście inaczej. Nie będę nikogo ignorował, bo chce wiedzieć co się dzieje na czacie. Myślę, że lepszym sposobem od ignorowania kogos jest po prostu dbanie każdego z
  • Odpowiedz