Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś wtedy mi powiedział jak baaaaaaaaaaaardzo to zmieni moje życie,to bym go wyśmiała :) Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich sympatycznych mordek,które tu poznalam (


@samuraj24: było zajść po jakimś czasie do niej "sprawdzić czy działa" i przyłapać na gorącym xD
wygrać lub też wywalczyć najwyższe odszkodowanie - oczywiście, nie zawsze się da przenieść sprawę do innego stanu, ale gra jest warta świeczki. Turystyka


@samuraj24: Dobre jest też jak wpadają z takim samym nastawieniem Nie działa mi ! , Co? , Wszystko :D Idziesz a tam jakaś pierdoła albo wszystko działa.
@samuraj24: Tylko czekać az wam dyski zaszyfruje. Generalnie słabo. U mnie w robocie koleś chodził po ludziach czy mu pomogą otworzyć załącznik bo dostał jakas dziwna fakturę i ma ja w .doc ale u niego się nie otwiera. Koleś wyglądał na ogarniętego.
@samuraj24: Typowe.
Też zawsze robię burdę że potrzebuję neta do pracy, a przez brak połączenia mam straty ja i mój klient (co prawda zdarza mi się pracować zdalnie).
Po prostu wiem, że kiedy pada argument "projekt mi leży" albo "mam konferencję z {wstaw dowolne większe miasto ze świata}", wtedy jakoś tak empatia odpala się w tych po drugiej stronie i w większości przypadków działają sprawnie.

Trochę ##!$%@?, ale gdyby nie nawalali,