Wpis z mikrobloga

trochę się martwię waszą kondycją, dlatego kilka uniwersalnych rad z mojej strony.

jesteś smutny? jak tak to najlepiej przestań być smutny nie wiem, wyjdź do ludzi
nie masz dziewczyny to znajdź se a jak nie da rady to kup w japonii czy tam ściągnij z internetu
jak nie masz pieniędzy to rozejrzyj się za pracą najlepiej
ogólnie to rób tak żeby było dobrze a nie

#gownowpis
  • 33
  • Odpowiedz
  • 1
@WujaAndzej no ale #!$%@?, to na serio prawdziwe rady. Nie rozumiem jak do ludzi może nie trafiać zadanie jesteś smutny - to przestań! Sam Wpływasz na swoje samopoczucie i na to czy ludzie ci #!$%@?. Nie mówię o ekstremalnych przypadkach kiedy ktoś z rodziny umrze czy coś ale zwykłym codziennym istnieniu. Żyj i #!$%@? szczęściem bo masz tylko chwilę. Życie jest proste tylko ludzie niepotrzebnie je sobie komplikuja. Proste odpowiedzi są najlepsze.
  • Odpowiedz
Sam Wpływasz na swoje samopoczucie i na to czy ludzie ci #!$%@?


@asert4: nie. to nie jest takie proste. jakby bylo, nie byloby ludzi z depresja. ludzki organizm to skomplikowany mechanizm hormonow, ktore sa uwalniane przez mozg, ktore wplywaja na uczucia, humor, zachowanie. pewnie, niektorzy sa w stanie to kontrolowac, wyzwalac za pomoca wysilku fizycznego, orgazmu, jedzeniem, czekolady zwlaszcza. tylko u niektorych to nie dziala. np. u mnie. w pracy mam
  • Odpowiedz