Wpis z mikrobloga

  • 1
Od tygodnia słuchałem w pracy muzyki na słuchawkach dokanałowych. W sobotę wieczór byłem w klubie, pod sceną. Było stosunkowo głośno, nawet bardzo głośno, bym powiedział. Wstałem rano, było ok, ale po prysznicu, po ok 10 minutach zacząłem słyszeć przytłumiony dźwięk na lewe ucho + pisk. Co robić? Jak rano, tj. w poniedziałek mi nie przejdzie iść do poradni? Sprawa pilna, więc wołam. A i jestem jeszcze studentem. Powinienem $ na wizytę w poradni u laryngologa przygotować? Czy jak? Wołam #studbaza #pomocy #laryngologia #medycyna #szpital
  • 31
  • Odpowiedz
@Thexil: Nie chcę być nieuprzejmy ale jesteś pewien że to nie wosk po prostu poleciał za daleko? Sam tak swego czasu miałem i ze dwa tygodnie olejkiem leczyłem. Ciepła woda też pomaga. Przy słuchawkach, jeśli się pocisz, to możesz naprawdę szybko coś takiego sobie zrobić.Potem prysznic, przecieranie uszu i dupa zbita. Tylko nie przepychaj tego żadnymi patyczkami bo tylko sobie dowalisz!

Sam się nastrachałem tego w zeszłym roku. Dokładnie te same
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@harry-potter
@mafiozorek3
@DivusClaudius byłem w szpitalu. Zajrzała do ucha, podmuchała i #!$%@?ła, że czas zabieram. Czekałem do niej ja i 2 osoby, z czego każde było w środku nie dłużej niż 1,5minuty. Poszła chyba na obchód albo co... Może zrobić sobie kawę :) Ładny różowy pasek. No ale zapytała czy czyje różnicę, powiedziałem, że tak a tu #!$%@?, bo nic się nie zmieniło. Efekt placebo zadziałał. Nw co robić. Jak się nic
  • Odpowiedz