Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie panowie, mam pytanie, a raczej chcę się rozeznać w dostępnych opcjach na rynku po pewnym czasie "niebycia" na nim. Mam na myśli rynek damsko-męski i męsko-damski.

Jestem babeczką po 30., mieszkam w dużym mieście w Polsce,sama, w wynajmowanym mieszkaniu. Mam pracę, czasem dwie albo i trzy na raz, czasochłonną i drogą pasję, na którą zarabiam sama i nikomu nic do tego na co wydaję moje pieniądze. Nie interesuje mnie założenie rodziny w tradycyjnym tego słowa znaczeniu - nie chcę mieć statusu żony, nie chcę mieć własnych dzieci (ale dzieci partnera z poprzednich związków mi zupełnie nie przeszkadzają, oby tylko eks nie robiła zamieszania w jego nowym związku), nie znoszę obiadków rodzinnych i świąt, nie pamiętam o urodzinach/rocznicach/świętach, nie chodzę na ciuchowe zakupy i nie lubię kupować/otrzymywać prezentów. Wolę również mieszkać n lat w wynajmowanym mieszkaniu niż wiązać się kredytem, w sensie nie przeszkadza mi brak własnego gniazdka.

Wróciłam na rynek, ponieważ mój dotychczasowy partner wyjechał na kontrakt za granicę, początkowo miało być na kilka miesięcy, jednak okazał się dla niego takim super rozwojowym tematem, że postanowił zostać tam "odrobinę" dłużej. Jako, że i ja jestem zapracowaną osobą, po pracy lecę jak na skrzydłach kilka godzin poświęcić mojemu hobby, to po prostu zaczęliśmy się od siebie naturalnie oddalać i okazało się, że już nie łączą nas wspólne plany, codzienność itp.

No i mam na koniec właśnie takie pytanie - czy są na tym rynku 30+ faceci, którzy chcieliby się na poważnie związać z kimś takim jak ja? Wy byście się związali? Wasi znajomi? Nie szukam przygód, tylko fajnego chłopa do życia z nim na co dzień :)

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 45
  • Odpowiedz
No i mam na koniec właśnie takie pytanie - czy są na tym rynku 30+ faceci, którzy chcieliby się na poważnie związać z kimś takim jak ja? Wy byście się związali? Wasi znajomi? Nie szukam przygód, tylko fajnego chłopa do życia z nim na co dzień :)


@AnonimoweMirkoWyznania: Taka uwaga - z twojego opisu nieszczególnie wynika jakieś miejsce dla chłopa na codzień...
Poza tym 32 i 39 to też po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po tym świecie chodzą różne osobniki, każdy trafia w końcu (no może nie zawsze) na odpowiednią osobę. Ja Twojego spojrzenia na świat, codzienność nie kupuję, ale z pewnością jest sporo facetów, którym spodoba się Twoje podejście do życia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jaki jest sens takie relacji ? Relacja bezcelowa oparta na seksie i dogorywaniu przy sobie xD. Zero ambicji w pozostawieniu po sobie rodziny i jakiegokolwiek majątku. Maksymalnie co z tego wyjdzie to miłe spędzanie czasu. W żaden ciekawy sposób się to nie rozwinie. To tak jak by być w pracy bez perspektywy awansu.

Brak pamięci do dat, rocznic i świat. Czyli dokładnie tak jak ja xD

Dziwne podejście do
  • Odpowiedz
Jaki jest sens takie relacji ?


@Furiat: Taki jak każdej innej dla większości ludzi.

Zero ambicji w pozostawieniu po sobie
  • Odpowiedz
@harry-potter: @1788: Ambicja powinna pchać ludzi między innymi do pozostawienia czegoś po sobie. Myśl/dokonanie/książka/firma/rodzina i inne. Oczywiście nic mi do tego kto jak wydaje swoją kasę ale zasymulowalem ze jestem kandydatem. Z tej perspektywy zarabianie i wydawanie swojej kasy na drogie hobby przy życiu w wynajętym mieszkanku brzmi mało ambitnie.

Te robienie gowniakow brzmi mało ambitnie jedynie w Polsce pomiędzy starciem biedy z klasa maksymalnie średnia. Na topie
  • Odpowiedz
OP: @graf_zero no co Ty, jest miejsce i jest go strasznie dużo :) Miałam na myśli raczej to, że potrzebuję faceta, który rozumie, że czasem pracuje się przez kilka tygodni po 3-4 godz. dziennie, ale jest moment kiedy pracuje się po 12-14, a potem ma się jeszcze inne obowiązki, które nie mogą poczekać, bo są żywym zwierzęciem :) a czy chłop ma 32 czy 39 lat to nie ma znaczenia,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czi nienposiadajac zadnej cechy ktorej porzadaja faceci chcesz sobie jakiegoz znalezc

facet 20-30 bedzie szukac mlodej bez dzieci ktora sie w nim zakocha po uszy i bedzie chciala miec z nim dzieci rodzine etc

facet 30-40 bedzie szukal mlodej ew kolo 30 zeby xalozyc z nia rodzine i miec dzieci bo to juz
  • Odpowiedz