Wpis z mikrobloga

Dlaczego zawsze, ale to zawsze homofoby muszą przytoczyć seks analny między dwójką mężczyzn i do tego koniecznie muszą opisać to w jakiś fantazyjny sposób typu "walenie w kiszkę stolcową", #!$%@?, co jest z wami nie tak? Za każdym razem to samo, nikt nie mówi jakoś że obrzydliwe jest lizanie cipki czy wkładanie w nią palców, przecież to też przejaw seksu homoseksualnego. No ale w sumie czego się spodziewać, tak naprawdę jedynym argumentem
  • Odpowiedz
  • 0
@LudwikXIV Nie rozumiem sensu porównania. Gwałt jest aktem przemocy fizycznej i psychicznej, niezależnie od tego jak przeżywa go ofiara. Dobrowolny stosunek dwóch osób nie jest.
  • Odpowiedz
  • 3
@opalony Ale kazirodztwo jest zakazane, pomijając aspekt społeczny, głównie dlatego że może powstać z niego uszkodzone genetycznie potomstwo. Homoseksualizm został skreślony z listy chorób dzięki długim dyskusjom psychiatrów, kiedy stwierdzono że nie istnieją podstawy do określania go chorobą.
  • Odpowiedz
@Saint_Sinner: Zawsze będzie odstępstwem od normy, którego "plusem" jest to że sprawa dotyczy najczęściej dorosłych ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Ale jak już mówiłem, to zawsze odstępstwo od normy, jeśli chodzi o popędy. A wszystkie "parafilie", "zboczenia", orientacje" to już ideologiczne pole bitwy o nazewnictwo gdzie niestety dochodzi do manipulacji pt "to potwierdzone medycznie!!!!". Takie samo jak wojny o słynne wykopowe wojenki o nazewnictwo polityczne.

"Hurr, durr! Partia X to nie prawica!"
"Partia Y to kryptolewaki!"

Wyluzujcie ( ͡
  • Odpowiedz
@utopjec

Tutaj masz dodatkowo normicką niechęć do inności.


Bzdury gadasz i utrwalasz mity. Nie ma żadnej mitycznej niechęci DO INNOŚCI. Niechęć skierowana jest w stronę lobby i w stronę zmuszania do akceptacji dziwactw sfery seksualnej pewnej grupy ludzi. Mnie nie przeszkadzają homoseksualiści - mam gdzieś jak ktoś uprawia seks.
Przeszkadza mi wmawianie innym, że to jest normalne, jak kolor włosów, czy oczu. Nie
  • Odpowiedz
@Soultronik: ale za to dymanie kobiety w kiszkę stolcową, że sobie pozwolę sparafrazować twoje słowa, do którego to dymania tak chętnie sobie większość pałuje wiplera 10 razy dziennie, to już cacy, prawda? co jest z wami ludzie, co cię obchodzi kto komu i gdzie wkłada xD
  • Odpowiedz
Bzdury gadasz i utrwalasz mity. Nie ma żadnej mitycznej niechęci DO INNOŚCI.


@Grothar: za idiotę mnie masz, że takie debilizmy mi wciskasz? Tak, przeciwko lobby są manifestacje pt. zakaz pedałowania. Nie trzeba być gejem, by być gnojony za pedalskie rurki, pedalski sposób bycia, pedalskie pedalskie uczesanie czy ubrania - chcesz mi powiedzieć, że w tym gnojeniu chodzi tylko o LGBT? taaa

Chodzi o to, że chcesz przekazać zapewne, że w Polsce nie gnoi się gejów, póki się z tym nie obnoszą, nie obnoszą się swym strojem, zachowaniem, no i jeszcze śmieją mieć podobne prawa jak pary hetero, śmieją manifestować.
Nikt by ich nie oglądał, jakby swoją orientację ukrywali przed sąsiadami, rodziną, jakby zachowywali się i nosili jak normiki - słowem: nie będzie problemu z gejami, jeśli ich
  • Odpowiedz