Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie denerwuje przekonanie że tylko grube przegrywy narzekają na te laski i wzięliby się za siebie, serio? Wychodzę z domu, jestem szczupły, mam prawie 180cm, normalna morda, mam sporo koleżanek ale nie mogę znaleźć laski... -.- weźcie pod uwagę że to narzekanie nie wzięło się znikąd i czasem zamiast pisać pod komentarzami że na pewno to gruby przegryw to miejcie na uwadze że ten problem jest u normalnych facetów a nie poniżej przeciętnej

#zwiazki #tfwnogf #gorzkiezale #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak pisze normictwo i zauważ, że jak dają rady jak kogoś znaleźć to jest to: "miej pasję, #!$%@?, zadbaj o pracę, ubiór i siłownię". Tylko, że to nieprawda, liczy się tylko to, żeby ciągle wychodzić do ludzi i być do nich pozytywnie nastawionym. Nie biorą pod uwagę tego, że mogą być osoby potrzebujące miłości, ale nie znajomych i że każdy z tych przegrywów wychodzi co weekend na imprezy tylko akurat
  • Odpowiedz
@Asterling: wiem co mowie, bo mam duze doswiadczenie w byciu grubasem. Schudlem wiec powoli zblizam sie do suchoklatesa (nie da sie tak szybko zbudowac miesni). Jakosc zycia suchoklatesa jest nieporownywalnie wyzsza.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: prawie 180 cm czyli poniżej 180 cm - na dzisiejsze standardy pierwszego świata żyjącego w stanie pełnego zaspokojenia potrzeb materialnych i fioła różowychpasków na punkcie wzrostu - niski. Do tego szczupły czyli mało waży i nie ma atletycznej sylwetki.
  • Odpowiedz
@Dabel: Jak zwykle kontynuacja rad z gatunku zrób z siebie adonisa z pensją minumum 10k na rękę dobra fura oraz modnymi zainteresowaniami tylko po to by wyrwać na tinderze laskę, która wcześniej dynamiczny Mati obracał tylko dlatego, że jest dynamiczny
  • Odpowiedz
@Asterling no ja się zgadzam ogólnie xD
Wydaje mi sie ze op trochę za wysoko sam siebie ocenia bo 'prawie 180cm' to poniżej 180cm, czyli pewnie 176-178, jednym słowem mało.
A niski suchoklates to najgorsze połączenie chyba :v
Ja ogólnie jestem fanką miskow i panów plus size xD
  • Odpowiedz