Wpis z mikrobloga

Halo #szosa, piszę bo będąc w Łodzi trafiłem do sklepu Pantuniestał. Znałem ten sklep już wcześniej i ciuchy mieli nawet spoko ale jak dla mnie nieco zbyt hmm hipsterskie? Do rzeczy, pojawiła się w kolekcji również odzież dla kolarzy i kupiłem sobie koszulkę moim zdaniem bardzo dobrej jakości. Za 190zł materiał jest bardzo dobry, mamy szeroki podsilikonowany rękaw (ok 3cm), silikon na dole pleców, dopasowany krój, cztery kieszenie z tyłu w tym jedna zamykana na zamek (ta kieszeń ma dodatkowy materiał w środku izolujący od wilgoci nasz telefon), fajny nadruk i ogólnie jako całość sprawia bardzo solidne wrażenie. Pani w sklepie powiedziała, że w Grudniu jadą z całą kolekcją (jeszcze nie ujrzała światła dziennego) na targi rowerowe do Berlina i po targach atakują rynek. Wzory podobno mają być niesamowite ale zobaczymy co to będzie. Ciekawe co rzucą na rynek, polecam więc może jeszcze w tym roku odświeżać sobie stronę sklepu bo kto wie, może będzie warto ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://pantuniestal.com/kategoria/dla-panow/koszulka-techniczna-peleton-2016-czarna
Pobierz verzz - Halo #szosa, piszę bo będąc w Łodzi trafiłem do sklepu Pantuniestał. Znałem t...
źródło: comment_FLsHBpT5duvzpQeflIwX2hA0sYdWQgGZ.jpg
  • 11
@verzz: W kolekcji były jeszcze kurtki z tej serii i skarpetki. No i bidon;)
Ciekawa jestem mocno, co jeszcze wymyślą w temacie, bo bardzo lubię ich stylistykę.
@rdza stylistyka wiadomo że tam jest na wysokim poziomie ale jakość tej koszulki zwróciła moją uwagę. Wygląda zdecydowanie solidnie, dla kontrastu powiem że moim zdaniem koszulka wygląda na lepszą od topowych z Martombike. Zobaczymy jak będzie z gaciami bo to one są jednak ważniejsze w komplecie.
@verzz: Jeśli zachowają krój koszulki ze starej kolekcji, to sukcesu nie odniosą. Kiedyś wysłali te ciuchy do pewnej gazety rowerowej, po kilku dniach testów wniosek był taki, że to najgrosze ciuchy jakie kiedykolwiek gazeta dostała do testu i ciągnięto zapałki, kto w tym będzie musiał jeździć do zdjęć (;
@fixie to tak jak napisałem, pierwsze wrażenie jest takie że koszulka jest lepsza od topowych Martombike. Budowę mam raczej standardowego kolarza wiec są w miarę uniwersalne, na pewno nie są dla koksów. Szwy wyglądają na mocne i dobrze poprowadzone. Na plecach materiał jest mocno siatkowy, na rękawach imituje gumę(?). Wiadomo, że z oceną należy poczekać do jazdy.