Wpis z mikrobloga

Znajomy potrzebuje uittreksel BRP do rejestracji auta (nie ma holenderskiego prawka), gemeente wyświetla trzy możliwości : umówienie się na wizytę, poczta, online. Najbardziej pasowało by mu odebranie go online ale nie jest pewny czy RDW nie będzie później robić problemu jeśli nie będzie on na oficjalnym papierze (tym takim zielonym). Orientuje się ktoś jak to wygląda?
#holandia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trique: ale online w sensie, że musi sobie wydrukować, a nie zamówić i przyjdzie pocztą? RDW raczej nie powinno robić problemów - ostatnio jak rejestrowałem auto to na moim nie było adresu (wybrałem złą opcję przy składaniu wniosku xD) i przeszło bez problemu, bo powiedziałem, że adres się nie zmienił i jest taki jak na drugie auto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@geuze
Tak, online w sensie samemu wydrukować. Kiedy z nim rejestrowalem pierwsze auto był problem, bo babka z rdw chciała na siłę dokument gba a nie brp mimo że ten pierwszy już nie istnieje (BRP go zastąpił), dzwoniłem przy niej do gemeente i dopiero po rozmowie zechciała go przyjąć. Teraz kolega się boi, że znów jakieś problemy będą robić.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: do mnie przyszło pocztą poniżej tygodnia :)
@Trique: osobiście będzie najpewniej. Ale myślę, że trafiliście po prostu na jakąś tępą dzidę, a nie zderzyliście się z procedurami RDW.
  • Odpowiedz