Wpis z mikrobloga

@DzemZeSwinki nie masz racji i tym samym źle definiujesz rak content
@MojHonorToWiernosc zrobiłem Ci przysługę i wrzuciłem Ciebie tam pierwszy :)

drodzy chłopcy, rak content jest to z definicji jakaś zawartość (od angielskiego content) od której jak ją widzisz czujesz się jak byś dostał raka. Zazwyczaj są to obrazki lub teksty umieszczane przez skrajnie prawicowe (jak powyżej) lub skrajnie lewicowe jednostki, szkalujące inny punk widzenia w mocno przesadzony sposób. Dziękuję za uwagę.
@P_O_L_A_C_Z_E_K to, że ludzie o skrajnych poglądach - takich jak twoje - robią demotywatory (no bo mem to to nie jest) z płytkimi hasłami i myślą że kogoś tym przekonają do "swoich racji". odsyłam do powyższego opisu rakcontentu
@P_O_L_A_C_Z_E_K a "wyrażaj fakty" (XD) ile chcesz, dla mnie to stwierdzenie jest równoznaczne z końcem merytorycznej dyskusji

@urojony_uzurpator można się bawić, ja nie jestem fanem tej zachodniej mody, ale też nie mam nic przeciwko. nie widzę w tym żadnego zagrożenia dla kultury czy mojej duszy ;) tym bardziej, że halloween jest dzień przed dniem wszystkich zmarłych. szkoda że niektórzy mają na tym puncie jakiegoś dziwnego joba i podnoszą to do rangi problemu.
@bizonsky no właśnie, ktoś chce sobie świętować to nawet niech obchodzi święto dyszla czy czego ten chce - no nic do tego dopóki nie ogranicza mojej wolności. Nie rozumiem skąd u Polaków ta skłonność do interesowania się cudzym życiem i mówieniu innym co mają robić. Na dodatek to przeświadczenie, że "ja jestem najmądrzejszy, cała reszta to idioci i ja tylko mam rację"
patrzę na twój nick i wiem, że nie chcesz usłyszeć odpowiedzi na to pytanie


@bizonsky: zdajesz sobię sprawę jak się totalnie zbłaźniłeś przy twym wpisie? Koleś zadał tylko pytanie dlaczego, a Ty go zaszufladkowałeś według nicku xD Smutny musi być Twój obraz świata
@steve__mcqueen odebrałem pytanie jako prowokację do niepotrzebnej dyskusji i odpowiedziałem przytykiem zamiast wchodzić w polemikę. wszyscy popełniamy błędy. czasem ktoś taki jak ja oceniając kogoś po nicku i pytaniu (chociaż kolejna wypowiedź wspomnianego kolegi nie do końca mnie przekonuje o mylnych założeniach) czasem ktoś taki jak Ty oceniając kogoś przez pryzmat jednej wypowiedzi.
@steve__mcqueen no z ostatnim zdaniem to już popłynąłeś zdecydowanie nieadekwatnie mocnym, moralizatorskim tonem XD na pewno mi to nie grozi, nie martw się :) gorzej z ludźmi którzy plusują najwięcej komentarz, co do którego sam autor przyznał, że nie miał racji ( ), o nich bym się martwił