Wpis z mikrobloga

Wiza póki co turystyczna, 6 miesięczna wielokrotnego wjazdu wyrobiona w Polsce


@beep: żeby ktoś się nie napalał to po 2 miesiącach i tak musi #!$%@?ć z kraju. czyli ucieka do kambodzy i wjeżdża spowrotem :D nie można zostać 6 miesięcy bez wyjeżdżania ;-)
  • Odpowiedz
  • 1
@kooliber Nie wiem jak na wyspach, ale tutaj pewnie nawet za 5000 thb coś się znajdzie, w Bangkoku studio to zależy od twoich wymagań i lokalizacji. Dla mnie minimum to 12000 thb, ale wiele osób z Europy żyje w mieszkaniach nawet za mniej niż 9000 thb. A można wynająć coś za 3000, a można za 300000. Dla każdego coś się znajdzie.
  • Odpowiedz
  • 0
ale to leniwe panny

@onea Nie zgadzam się z tym. Ja poznałem tutaj niejedną ambitną, ciężko pracującą i uczciwą dziewczynę. Mówię o młodych, w trakcie studiów lub krótko po. Oczywiście głupie, leniwe i kłamliwe też się znajdą. Jak wszędzie. Nie wiem jak ze starszymi, z dziwkami albo z takimi co profesjonalnie zajmują się zaliczaniem farangów.
  • Odpowiedz
  • 1
@2MSR Woda cieplutka. Temperatura w dzień około 30C, w nocy spada nawet do 22C, jak padał deszcz to jest nawet trochę chłodno jak ktoś już się przyzwyczaił do wyższych temperatur. Słonecznie, czasami pochmurno ale nie na długo. Jak tu jestem to codziennie pada późnym popołudniem lub wieczorem, przez kilkanaście minut do godziny, ale właśnie kończy się pora deszczowa, więc w listopadzie powinno już być inaczej - mniej deszczu, więcej słońca, jeszcze cieplej.
  • Odpowiedz
  • 1
@beep To mnie pocieszyłeś bo jak patrzę na pogodę, to cały czas dziennie jest pokazany albo deszcz albo zachmurzenie.
  • Odpowiedz