Wpis z mikrobloga

Mamy pod blokiem ogrodzone śmietniki zamykane na klucz, jeden sąsiad za każdym razem gdy wchodzi to zamyka się od wewnątrz na klucz, wyrzuca śmieci i dopiero otwiera i wychodzi XD
#gownowpis i #heheszki bo mnie bawi
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sajko: Chyba u ciebie słabo ze zrozumieniem xD. Panowie rozmawiają o sąsiadce wychodzącej, uwaga trzeba się skupić, z mieszkania. Nie omawiali treści wpisu.
  • Odpowiedz
@franaa ja też bym zamykała wyrzucając śmieci, jakby nikogo wtedy w domu nie było, co z tego że klatka zamknięta, jakiś sąsiad obok może być złodziejem, otworzyć drzwi i zabrać torebkę co wisi w przedpokoju. Poza tym mam nawyk zamykania zawsze, robię to bezmyślnie już( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@tunia86 Jak mówię, mamy tylko 5 mieszkań w calym budynku i bardzo zżytą społeczność (poza tą panią która mieszka tu dopiero 3 czy 4 lata) i wszyscy się znają od +/- 40 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rękę sobie daje uciąć, że złodzieja u nas nie ma. Poza mną i jedną sąsiadka sami emeryci.
  • Odpowiedz
@franaa wielu tak mówi, i co, teraz nie mają ręki xD no to jak ta baba krótko mieszka to może was tak dobrze nie zna i się boi. Ktoś może domofonem wpuścić jehowych czy innego kominiarza domokrazce
  • Odpowiedz
  • 0
@tunia86 Ale dziewczyno tłumacze Ci, że nawet wychodząc do śmietnika, masz cały czas widok na swoje drzwi, a ona zamyka dwa zamki na podwójny skobel xD Nawet jak mąż jest w domu xD No normalne to nie jest. Poza tym sa 2 kamery na ulicy i jedna na klatce, a dodatkowo żyje na takim zadupiu, że włamania to praktycznie coś niespotykanego.
  • Odpowiedz