Wpis z mikrobloga

Ej wykopowe #feministki, jak to jest? Jak facetowi obojętne jest z jaką kobietą się spotyka, to jest to dyskryminowanie kobiety, bo jest traktowana jako zwykły przedmiot. Jak mężczyzna podrywa kobietę, to wtedy jest molestującym szowinistą. Ale jak pojawiają się sekslalki, które mają zastąpić kobietę, to jest dyskryminacja kobiet, bo lalka przypomina kobietę. Więc się pytam - o c--j wam właściwie chodzi? #logikarozowychpaskow #feminizm #pytanie #porannerozkminy #poranneprzemyslenia
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak pojawiają się sekslalki, które mają zastąpić kobietę, to jest dyskryminacja kobiet


@AlgorytmPrima: Powiedz mi, gdzie to wyczytałeś? Bo ja na razie widzę tylko stulejki, które sobie ubzdurały, że feministki niby tak uważają.
  • Odpowiedz
Skąd wziąłeś tu dyskryminację? Jeśli wolisz lalkę od żywej osoby to na zdrowie i nie mieszaj do tego feminizmu.


@rdza:
Widzę, że idziesz w klasykę czyli taktyka 'co złego to nie feministki'? xD
http://www.feministcurrent.com/2017/04/27/s-x-robots-epitomize-patriarchy-offer-men-solution-threat-female-independence/
https://www.newstatesman.com/politics/feminism/2017/07/rape-able-s-x-robot-makes-world-more-dangerous-women-not-less
https://youtu.be/ochxes8_-wg
  • Odpowiedz
Widzę, że idziesz w klasykę czyli taktyka 'co złego to nie feministki'? xD


@Flypho: Naciągany wniosek.
Zabawki seksualne nie są niczym złym i, jeszcze raz, jeśli ktoś woli kawałek lateksu od żywej osoby to OK. Problem z tymi lalkami i generalnie z całą branżą pojawia się, gdy symulowany jest g---t lub inne nienormalne zachowania. Problem ten jednak nie jest domeną feministek.
  • Odpowiedz
Problem z tymi lalkami i generalnie z całą branżą pojawia się, gdy symulowany jest g---t lub inne nienormalne zachowania.


@rdza:
Okej, a dlaczego to jest problem? Z grami komputerowymi symulującymi bycie miejscowym zabijaką też masz tego rodzaju problemy? Wiesz, że są gry symulujące gorsze rzeczy niż g---t? Wiesz, że takie gry są często dozwolone od 17 lat? Wiesz, że takie gry nie spowodowały wzrostu agresji wśród ludzi?
  • Odpowiedz
Okej, a dlaczego to jest problem?


@Flypho: Dlatego, że z jednej strony pozwalają zaspokoić nienormalne potrzeby, a z drugiej, mogą generować potrzebę sprawdzenia się z prawdziwą osobą. Jeśli lalki do gwałtu są OK, to może zaczniemy produkować sekslalki o wyglądzie niemowląt albo kilkuletnich dzieci, bo w końcu lepiej zaspokoić się przy poliuretanowej 8latce, niż molestować córkę sąsiadów, nie?
  • Odpowiedz
Jeśli lalki do gwałtu są OK, to może zaczniemy produkować sekslalki o wyglądzie niemowląt albo kilkuletnich dzieci, bo w końcu lepiej zaspokoić się przy poliuretanowej 8latce, niż molestować córkę sąsiadów, nie?


@rdza:
Jakie znaczenie ma wygląd tych lalek skoro to tylko kawałek lateksu albo innego syntetycznego materiału? Próbujesz bardzo nieudolnie wyprowadzić jakiś dziwny wniosek, że 'gwałcenie' (jakkolwiek to idiotycznie brzmi w kontekście przedmiotu, który nie może wydać jakiejkolwiek zgody na
  • Odpowiedz
Jakie znaczenie ma wygląd tych lalek skoro to tylko kawałek lateksu albo innego syntetycznego materiału?


@Flypho: Dla mnie żaden. Jeśli chodzi o łóżkowe zabawki niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić.

Próbujesz bardzo nieudolnie wyprowadzić jakiś dziwny wniosek,


@Flypho: Bzdura, napisałam tylko, dlaczego te lalki są problematyczne. Nie wkładaj mi pod palce słów których nie napisałam.
  • Odpowiedz
@rdza:
No to pytam cię po prostu na jakiej podstawie taki wniosek mając na uwadze chociażby fakt, że współcześni nastolatkowie bez problemu zagrywają się w gry w których w ciągu godziny można wymordować setki wirtualnych ludzi, a wskaźnik zabójstw w całej Europie wciąż maleje? Podeprzyj czymś logicznym taką hipotezę, a nie wyciągaj tego z rękawa, co?
  • Odpowiedz
Podeprzyj czymś logicznym taką hipotezę, a nie wyciągaj tego z rękawa, co?


@Flypho: Wskazałam tylko tok myślenia przeciwników takich lalek, a Ty czepiasz się mnie, jakbym co najmniej chciała krzyżować każdego fana real doll. Cytując wpis wyżej, jeśli chcesz "r----ć balon" to na zdrowie, niezależnie od tego czy ten balon będzie miał formę ponętnej blondyny, zakonnicy czy psa. Ale po co zaraz mieszać w to feministki, Kosciół czy obrońców praw
  • Odpowiedz
@rdza:
Przecież to nie ja jestem przeciwnikiem ruchania gumowych lalek tylko feministki. Dałem ci kilka linków z opiniami lewicowych środowisk z zachodu, a ty na to, że to 'wcale nie feministki tylko święty Mikołaj'. No to co ja mogę więcej zrobić? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Przecież to nie ja jestem przeciwnikiem ruchania gumowych lalek tylko feministki.


@Flypho: I w kółko Macieju... To, że kilka feministek zapowietrza się z oburzenia słysząc o lalkach do gwałtu nie sprawia jeszcze, że problem z tymi lalkami mają wszystkie feministki i że problemu tego nie mają osoby odcinające się od feminizmu. Tylko i aż tyle.
  • Odpowiedz
@Flypho: no widzę właśnie jeszcze to

Jeśli lalki do gwałtu są OK, to może zaczniemy produkować sekslalki o wyglądzie niemowląt albo kilkuletnich dzieci, bo w końcu lepiej zaspokoić się przy poliuretanowej 8latce, niż molestować córkę sąsiadów, nie?

Kojarzę że czytałem gdzieś o spadającej przestępczości seksualnej w Czechach jak było tam legalne dziecięce p---o, więc jakby się to potwierdziło na odpowiednio dużej próbie to byłby dylemat, a to w jakim kształcie
  • Odpowiedz