Wpis z mikrobloga

@r4et5: To na starym zieleniaku na Okęciu (na mapach znajdziesz jak Eurocash, to ten sam teren) szukasz budki Danone - trzecia budka za właśnie Danone maja ciasta domowej roboty - używają jaj od własnych kur, nie jakichś proszków jajecznych itp :) Do tego stopnia są smaczne, że ostatnio zamawiałem tam nawet na święta, szczerze polecam
@r4et5: Ja brałem ostatnio na pożegnanie w pracy 5 ciast pod halą mirowską - nie pamietam, która buda. 20 zeta za kilo - wszyscy się zajadali. Polecam ;)
@r4et5 jasne. Przy czym ja podbilem w poniedzialek i zamówiłem na piatek. Dałem stowke zaliczki. 5 ciast wyszlo ponad 17 kg, zaplacilem 340 zeta a kilkadziesiąt osob przyszło na pozegnanie. Moge dopytać jaka to firma byla matki, bo to ona mnie tam pokierowala a jak nie to Ci mapke narysuje albo powiem co i jak :)))
@r4et5 aaa i nie bylo w blachach tylko zapakowane do grubych kartonów prostokatnych, jak np. duze paczki ciastek. Wiec najpierw pokroilosmy ciacho, a potem rozkroilismy pudełka i bylo wygodnie siegac :)