Wpis z mikrobloga

Przeglądając narzekania facetów na mirko, można dojść do jednego wniosku: Jak jesteś niski - to nie masz szans w życiu towarzyskim!
Przecież to jest dramat, że twój wzrost ciebie określa.
Możesz być bogaty, mając "150 cm w kapeluszu", jak również być zalanym #!$%@?, mając 190 cm wzrostu.
Jako przykład, posłużę się człowiekiem, którego doceniam: Jared Leto.
Założył zespół rockowy, jest aktorem, zdobył Oskara za drugoplanową rolę i... ma 175 cm wzrostu.
No on raczej nie użala się, że jest za mały.
Przestańcie się przejmować swoim wynikiem w cm. Róbcie swoje. Zawsze możecie powiedzieć kobiecie, że: "może jestem niski, ale jak stanę na swój portfel, to mam 190 cm".

p.s. Aha, zapomniałem. Sam mam 188 cm i nigdy nie myślałem, że niższy facet może być gorszy ode mnie.

p.s.2 Jared akustycznie: https://youtu.be/Bvz6Tsea6GM
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #wygryw# #motywacja
  • 16
@seraph88: #!$%@? znowu?! JA już mam konta na Mstrimsie Strimoidzie Kontentice MikroStrimsie Lavie Quodzie,.. pewnie jeszcze parę ominąłem- ile można? Czy ktoś to może wreszcie zrobić dobrze?
@sony_halit: to nie ta kwestia- to kwestia zorganizowania społeczności i prowadzenia serwisu- to jest akurat ciekawe- a dwa każda alternatywa jest zawsze ciekawa- nienawidzę monopolistów z zasady, a takim niestety się wykop stał.
Daltego zawsze chętnie zajrze i wesprę dowolną alternatywę- byleby wypaliła w końcu Xd ofc że nigdy- za duży chajc na to leci dzieciaki xD
@vaasco: To też kwestia pewności siebie - polecam film "Facet na miarę", z przymrużeniem oka ale przełamuje stereotyp, że mężczyzna musi być wyższy od kobiety. Fakt, że główny bohater był obrzydliwie bogaty, ale jak komuś smutno z powodu swojego wzrostu to polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)