Wpis z mikrobloga

@Myszoskocznia: Miałem kiedyś LEDy w Audi 100, paliło jak fabryka wskazała 14l a tylko mi mrugali co chwilę długimi i miałem parę kontroli policyjnych właśnie z powodu świateł. Szkoda czasu i piniendzy na takie coś. Chyba, że miałbym fabryczne to już i tak bym używał.
@TompsonzPolski Argument spalania jest z góry skazany na porażkę. Cześć ludzi instaluje ledy, ponieważ szkoda im lamp ksenonowych (nie wskazane jest używanie ich podczas krótkich odcinków, powinny się "rozgrzać")
@TompsonzPolski: Odpal kiedyś auto na luzie i zobacz jak się zmieniają obroty w zależności od tego czy światła są włączone czy nie. A jeżeli chodzi o oszczędności to chyba jedynie właściciele samochodów z ksenonami mogą odczuć fakt że nie muszą tak często zmieniać podzespołów od oświetlenia
@NewEpisode @NewEpisode akurat klima to włącza się sprężarka która obciąża mocno pewnie z 50x bardziej żre prądu. To są jakieś różnice IMO 1% żarówki a podjęcie różnice paliwa ok 5-10%

W skrócie niestety ale to wykopowa legenda chyba z tym paliwem. Bardziej wydaje mi się że właściciele starych szrotow modduja sobie auta
@NewEpisode po co to #!$%@? lol. Poczytam później jo w robocie jestem. Jednakże jestem zdania że trzeba być mocno nie teges żeby sobie takie Ledy instalować. Wszystkie z netto czy innej biedry po 5 zł. Pewnie przebicia jakieś czy wymiana co 3 miesiące gratis. Peace