Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej kupić i jaką wersję? Możliwe, że cena w najbliższym czasie pójdzie w dół? Aktualnie ściągam triala, bo nie jestem pewny czy mój laptop z i5 2450M 2,5ghz, 6gb ramu i GF 540m GT to uciągnie, na razie zagrałem ten początek w singlu i dało się w miarę komfortowo grać na najniższych detalach, wcale nie gorzej niż w BF4, nie wiem tylko właśnie jak będzie w multiplayerze.
OK, na xkomie widzę za 105zł wersję pudełkową, BF 1 Rewolucja, więc chyba najlepsza opcja ze wszystkimi dodatkami, zgadza się?
#battlefield1 #bf1 #battlefield
  • 9
@elbankiero: W multiplayerze będzie słabo. Bardzo słabo. Ja w singlu miałem na moim starym 6letnim złomie jakieś 100-120fps na wysokich, w multi już lekko powyżej 60 było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jak chcesz kupować to szukaj "battlefield rewolucja" w promocji. Podstawka + premium.
@Kardig: Ściągam triala, dopóki nie ściągnie się całość nie mogę wypróbować trybu MP więc zagrałem raz w singlu. A no i różnica pomiędzy moim 540m a twoim 960m jest na prawdę spora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KierownikW10: No i na razie nic lepszego nie kupię bo mam inne priorytety, ale w BF4 sporo grałem i dawałem radę przy tych 20-25fps ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo z GTA 5 czy Wolfensteinem The New Order, teraz na The new colossus też czekam z niecierpliwością XD Nigdy nie miałem komputerów z najwyższej półki, pamiętam jak kiedyś przechodziłem pierwszego Far Crya zaraz po premierze przy ok.