Wpis z mikrobloga

@Magromo: Ten jeden Ci powinien wystarczyć. Wybacz nie mam archiwum co kto wrzuca i kiedy. Ten zapamiętałem z ostatniego czasu. Wykop to tylko rozrywka dla mnie a nie miejsce pracy jak u niektórych spod tagu na N.
  • Odpowiedz
@Magromo: Ależ potwierdza. Znalezisko o którym mowa w tej nitce nie jest inf. nieprawdziwą. Szokują ich komentarze. Bo ktoś wierzy w Boga czy ma inne zdanie na temat czegoś. Ja Ci podałem tanią ordynarną manipulacje która wylądowała na głównej stronie a jak sobie wejdziesz w komentarze to masz po 10 komentarzy od każdego politycznego spamera z wiadomego tagu. Jak ich pytasz czemu nie powiedzą że należy do młodzieżówek partyjnych to
  • Odpowiedz
@Clefairy: A najlepsze jest to, ze tytuł znaleziska ma się nijak do rzeczywistości.
Jestem ciekaw ilu wykopujących przeczytało artykuł?

sąd nieco złagodził swoje stanowisko i nakazał „jedynie” usunięcie krzyża z pomnika.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Jak można było zaprzepaścić w miarę dobre relacje z pierwszą i trzecią (czasami drugą jak zdarzy im się wyprzedzić UK) gospodarką Europy to ja nawet nie.
  • Odpowiedz
czy innych psycho-#!$%@?ńców.


@Clefairy: Seba nie gorączkuj się tak i postaraj się swoje chamstwo zachować dla siebie myszkowy z tego co widzę nikogo tam nie obrażał a ty oczywiście musiałeś wyskoczyć ze swoim prostactwem.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: dobra dzięki znalazłem. pozwolę sobie tu przytoczyć cytat:

''W sumie mnie to zastanowiło: ciekawe jaki stosunek do lasu mają ciapaci imigranci, skoro przybyli z krajów o raczej ubogiej roślinności. Boją się tam wchodzić? Czy może się nim fascynują i chcą go poznać? To ważne żeby to rozumieć, bo lasy mogą mieć duże znaczenie strategiczne, kiedy w Europie zaczną wybuchać wojny domowe.''
Camelcase- poważne rozkminy xd
  • Odpowiedz