Wpis z mikrobloga

mam już dość tej patologii na #olx, wrócę chyba na #alledrogo pomimo kosztów, bo nie mam już siły do tych ludzi... jeden gnojek nie odebrał paczki za pobraniem chociaż wcześniej mi historie wypisywał jacy to ludzie czasem niepoważni są i że on sam sprzedaje, więc nikogo na taki numer nie zrobi i jest pewniak na 100%- teraz poszedłem innemu sympatycznemu gościowi na rękę i przytrzymałem rzecz przez kilka dni zanim odbierze i oczywiście dzień przed umówionym terminem przestał się odzywać i tyle go widzieli; w międzyczasie straciłem dwie inne zainteresowane osoby ( ͡° ʖ̯ ͡°) #fuck #patologia #zalesie
  • 11
@pcstud: Kiedys trzymalam miesiac kredki dla jakies „madki” bo tlumaczyla sie ze musiala kupic leki dla dzieciakow. Kazala miesiac czekac. Ok. Napisalam po miesiacu i dostalam odpowiedz „niedziekuje kupilam juz”. Ani me, ani be. A idz pan w uj...
@samuraj24: zbyt uczciwy jestem aby takiego zwrotu nie przyjąć jak ktoś czuje się rozczarowany zakupem (mówię o używanym przedmiocie)... przy odbiorze osobistym problemu nie ma
@pcstud kurcze, ja zawsze robie tak, ze jak ktoś chce pobraniowo to mówię- pewnie, kein problem - po wcześniejszej wpłacie kwoty pobrania na konto. Zawsze się zgadzają, a jak dostanę przelew to hyc na pocztę i wysyłam. To nie takie trudne do wymyślenia. Pobraniowo na krzywy ryj w życiu bym nie wysłał. Za dużo naczytałem się historii takich jak twoja. He he