Wpis z mikrobloga

jaka beka z tych fanpejdzów na fb na temat #norwegia same #januszebiznesu i #patologiazmiasta tylko piszą o zwrocie podatku i jak to im dupy się trzesą ze jeszcze nie dostali zadnych noków xDD aż przyjemnie czytać obsranców "KTO KOLWIEK WIE GDZIE MOJE PIENIONŻKI ZA NALEZNOM MI PRACE HALOO KTOŚ PRZECZYTA MI TO PO NORSK BUKMAL?" xD
#zagranico
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PMV_Norway: Tak, to i pare innych z fb. Aż poczułem klimat polaka w Anglii, czemu zawsze tacy dziwni ludzie reprezentują ten kraj... potem sie dziwić ze nas nigdzie nie lubią.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Akurat staram sie nie trzymać z polakami oprócz tymi którzy przyjechali ze mną, a tych w porządku samemu łatwo dostrzec po ogolnym zachowaniu, ale racja wszędzie gdzie wypunktujesz polską patole za granicą to mówią ze to tylko drobny % a reszta spoko, ja mam wrażenie ze jest odwrotnie.
  • Odpowiedz
@RebelSon: WIesz co powiem ci tak.
Naprawde to spotykamy sie tylko z jedna rodzina z PL.
Reszte widac na ulicy. Patola, chamstwo, prostactwo i byle by sie #!$%@?.
Oraz w sklepie teeee #!$%@? za drogo....zostaw to piwo, za jedno piwo w PL kupisz karton.
Widac to najbardziej, dlaczego? Ano dlatego ze ani my ani moi znajomi tak sie nie zachowuja. Nie zachowuje sie tez w taki sposob wielu rodakow, ktorzy
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Dokładnie, możliwe ze nie raz mijałem polaka, ale po prostu nie rozpoznałem bo zachowywał sie normalnie, nawet akcent próbują ukryć, ale patola nie, najczęsciej plują za plecami na Norwegów, zero wdzięczności, jezyka specialnie też sie nie uczą. Tylko przeliczanie na złotówki 13zł za kg ziemiaków ohoho ile byś miał w polsce itd... szkoda gadać
  • Odpowiedz
@RebelSon: wlasnie tak jest. A najlepsze jest to pogarda i plucie na wszystko dookola.
Dzis przegladajac fb wpadlo mi w oko tlumaczenie o tym, ze rzad zdecydowal sie na postawienie platnych bramek.
Pod artykulem komentarze to istny festiwal #!$%@?
  • Odpowiedz