Wpis z mikrobloga

Czego mogę się spodziewać po zaaplikowaniu sobie 200mcg ald-52, biorąc pod uwagę, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z narkotykami i nie mam osoby, która by mnie przeprowadziła przez tripa czy po prostu pilnowała. Myślę o takiej wysokiej dawce, bo nie zależy mi na "śmiesznej fazie" i ogólnie pojętej rekreacji. Chciałabym zyskać nowe spojrzenie na moje życie i problemy, nawet kosztem koszmarnego bad tripa. Zastanawiam się tylko czy to nie prosta droga do przypadkowego samobójstwa w razie gdyby okna w mieszkaniu zaczęły mi się jawić jako jakieś portale do nowego życia.

#narkotykizawszespoko #ald52 #lsd
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubako: Czyli bardziej wskazane byłoby po prostu nastawienie się na zabawę? Szczerze, nie nastawiam się na nic konkretnego, bo nie mam pojęcia jak to może wyglądać. Chciałam zasięgnąć opinii osób bardziej obeznanych w temacie żeby ocenić czy sobie nie wyrządzę zbyt dużej krzywdy, aczkolwiek mam świadomość, że działanie może być zupełnie różne u poszczególnych osób.
  • Odpowiedz
@aruba: spodziewaj się fajnego przeżycia, nastrój się na dobry trip, miej pod ręką dobrą muzykę i brak stresujących cię ludzi oraz możliwych okoliczności a będzie spoko i nie słuchaj tych inteligentów pokroju @vegaushp: @Shiv:

Zastanawiam się tylko czy to nie prosta droga do przypadkowego samobójstwa w razie gdyby okna w mieszkaniu zaczęły mi się jawić jako jakieś portale do nowego życia.


Takie coś to bzdura i
  • Odpowiedz
@aruba:

Chciałabym zyskać nowe spojrzenie na moje życie i problemy, nawet kosztem koszmarnego bad tripa


LSD i pochodne są z braku lepszego wyrażenia 'techniczne' i szału pod tym względem nie ma.
Zastanowiłbym się raczej nad 5-MeO-DMT albo DPT z rc
  • Odpowiedz
@CREAMY_SUPERIOR: Północno-wschodnia Polska.
No ok, więc zakładam, że latanie mi nie grozi, a co np. z tym słynnym zawieszeniem do końca życia? Z tego co czytałam dotychczas, na pierwszy raz ludzie raczej biorą dawki rzędu 100-125mcg, biorąc pod uwagę, że jestem kobietą, ta standardowa dawka w moim przypadku powinna być chyba jeszcze mniejsza. Jakie mogą być skutki uboczne takiego "przedawkowania" w moim przypadku?
  • Odpowiedz
@Shiv: xD bez komentarza

@aruba:

a co np. z tym słynnym zawieszeniem do końca życia?


Też nie ma się czego obawiać. Skutki uboczne mogą być takie, że wizuale i cała faza może cię lekko przytłoczyć a że to pierwszy raz to człowiek czasami zapomina, że to tylko faza i za kilka godzin przejdzie. Jedyne remedium na to to dobre nastawienie i potraktowanie tego jako zabawy, tak właśnie ma
  • Odpowiedz
@aruba: a tak btw to polecam obserwowanie ludzi, najlepiej na żywo. LSD* daje bardzo ciekawy stan który nazwałbym 'załadowaniem napisów' do niewerbalnej komunikacji. Tak jakby przy każdym ruchu/wyrazie twarzy który coś oznacza pojawiał się dymek który o tym informuje. Po LSD* każdy może czytać ludzi jak Derren Brown.

Daje też ogromny boost przy nauce/zrozumieniu czegokolwiek, pamięć fotograficzna połączona z o wiele lepszą wyobraźnią przestrzenną i myśleniem abstrakcyjnym. Silna koncentracja wymagana
  • Odpowiedz