Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z pod tagu #nootropy #noopept
Zamowilem noopept, jednak nie dostalem z zamowieniem mikro lyzeczki. Macie jakis madry patent na odmierzenie 20mg domowymi sposobami? Ewentualnie mógłby ktoś zrobić zdjęcie 20mg noopeptu z czymś do skali obok? Nie wiem, moneta 1 groszowa czy coś

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 9
Rozpuścić całość w spirytusie (a wcześniej sprawdzić czy nie reaguje). Jak rozpuścisz 1g w 100 ml spirytusu to tedy otrzymasz stężenie np. 10 mg/1ml, a to już łatwo strzykawką odmierzyć.
@AnonimoweMirkoWyznania: 20mg to dużo na dawkę pod język. A waga musiałaby być dobra do odmierzenia takiej małej ilości - próbowałem taką tanią i nie dało się.

Może ktoś pokaże na zdjęciu, nie wiem gdzie swoje wrzuciłem, ale w tych sklepach z notropami można kupic też same miarki.
OP: @tler: Przeciez zalecana dawka to 10-30mg z tego co czytalem. Planuje brac wlasnie 2x 20mg. Wlasnie wiem, ze mozna kupic te miarki, ale raz, ze dojdzie mi to za kilka dni, a dwa kupowac miarke za 1zl i placic 10zl za wysylke to tez slabo. Lipa, ze nie doczytalem o braku miarki do nootropu. Jakby chcialo Ci sie zrobic jednak fotke to bylbym meeeega wdzieczny ( ͡° ͜