Wpis z mikrobloga

Witam planuję zakupić na gearbest amazfit za 330zł Mam 2 pytania. 1. Czy posiada on coś takiego jak szybka odpowiedź na sms np nie teraz, okej, dzięki, później itp (posiadam xiaomi redmi note 4 jak by to miało wpływ) 2. Czytałem że ostatnio wyszła aktualizacja z możliwością sterowania odtwarzaczem muzyki w telefonie i tu pytanie czy można sterować spotify i czy np wyświetla jaka aktualnie leci piosenka? Jeżeli tak to czy duże są opóźnienia i lagi. Jeżeli była by możliwość wysłać zdjęć jak to wygląda. Dzięki z góry :)
#xiaomi #amazfit #pytania #zakup
  • 18
@chopocek: O to fajnie chociaż z tym spotify. Szkoda że nie ma tych odpowiedzi gdzieś na jakimś filmiku widziałem że w zakładce usuń blokuj itd jest odpowiedź ale to może miał zmodyfikowany. Może w przyszłości dodadzą taką funkcję. Za 300zł to chyba warto.
@ShadowKos: Nie ma szybkich odpowiedzi, były kiedyś ale wywalili z którąś aktualizacja. Co do Spotify, wygląda to dokładnie jak na zdjęciu powyżej. Lag jest minimalny.
Wydaje mi sie ze w ten cenie wart zakupy, tak swoja droga ;)
@ShadowKos: Jak chcesz być prawdziwym polaczkiem to zamów sobie do najbliższego MediaExpert dostawę tego zegarka (tak, mają go w magazynach) i przetestuj ;) Ja tak zrobiłem i grzecznie w media im podziękowałem, a kilka dni później zamówiłem na gearbest o połowę taniej :D
@ShadowKos: Ano taktyczny polaczek :D Pierwszy tak drogi zakup od chińczyków, więc trochę się cykałem.

Ja swojego i dla ojca zamówiłem wczoraj, dzisiaj mam status packed na obu, ale żaden jeszcze nie jest wysłany. Ostatnio mieli jakieś problemy z Priority Line, ale powinno być teraz lepiej. W razie czego jeden zwrot juz od nich dostałem za niedostarczoną paczkę więc nie powinno być problemów. Pamiętaj tylko o płaceniu przez PayPal ;)