Wpis z mikrobloga

@bocznica: każdego coś śmieszy, mnie np. śmieszą idioci na wykopie, jakby dobrze poszukać to jest ich kilku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dziaru: ale ja nigdzie nie napisałem że moje głośniki są najlepsze na świecie i zdaję sobie sprawę z tego że na lepszym sprzęcie zabrzmiałoby to lepiej, to jest oczywiste, ale na moje obecne warunki to jest to na co mogę sobie pozwolić i
  • Odpowiedz
@hefpiot: warto zwłaszcza za tak śmieszną cene w porównaniu do używanych egzemplarzy. no i nie wiem na ile w tym prawdy, ale podobno Fripp siedział przy remasterze
  • Odpowiedz
@szczemat: Korzystam z Discogs gdy kupię płytę i chcę sprawdzić wydanie, ale nie mam tam konta jeżeli o to pytasz.

EDIT: W sumie założyłem właśnie konto, nigdy nie myślałem o tym żeby zrobić sobie taki katalog a im wcześniej tym lepiej.
  • Odpowiedz
@hefpiot: zaden ze mnie audiofil i nie chcę żeby zabrzmiało, że krytykuję... ale polecam rozejrzeć się za zachodnim gramofonem. Ten który posiadasz jest drogi, a moim zdaniem nie wart tej ceny. Nie warto ładować się w polski sprzęt. Prosty telefunken cs-10 będzie miał dużo lepsze ramię, lepiej wyważone, dużo stabilniejszy, bezgłośny napęd... miałem kilka polskich gramofonów i niestety żaden z nich nie dorastał zachodnim do pięt :/ Jeśli używasz polskiej
  • Odpowiedz
@zdrepcevakrv: Właśnie wiem że ceny tych gramofonów są nieadekwatne do ich możliwości, ale na razie mi starczy, obroty trzyma, ramię daje sobie radę nawet przy powyginanych płytach. Ja wiem że to Unitra ale nie jest to taki straszny szrot. Narazie jest ok. Jak go dostałem to miałem oryginalną MF-104 ale wymieniłem na Audio Technicę 95, jak będę zmieniał igłę to pewnie na coś innego bo ta gra jak na moje
  • Odpowiedz