Wpis z mikrobloga

Nagrałem se świąteczną pracę w UK, mam teraz wysłać ID "to check if you don't have any criminal record" :?
Spoko, czy próbują wystrychnąć mnie na dudka? Proszę o uprzejme odpowiedzi, nie orientuje się, nigdy nie byłem na żadnej wyspie ¯\_(ツ)_/¯
#emigracja #anglia #uk #praca
  • 17
  • Odpowiedz
@Embiid: mnie to wyglada na scieme sama strona jest podejrzana na pierwszy rzut oka(jakby stworzona w 5 minut) na kogos kto szuka pracownikow to za malo profesjonalna;) po drugie pierwsze slysze zeby na tempolary jobs sprawdzali ci criminal record jak juz to chca pierwsza strone paszportu ze zdjeciem, foto lub skan ale przyznam, ze w zyciu nie spotkalem sie zeby ktos sprawdzal criminal records bo jak sie wypelnia papiery to jest
  • Odpowiedz
Gadałem z gościem przez skype (najpierw z typiarką, potem się zmienili xD), pytali mocno o palenie i nałogi ogólnie, a potem o to criminal records, no to odpowiedziałem z uśmiechem, że nic nigdzie i tyle, ogólnie to miałbym sprzedawać śnieg xD otwierać i zamykać stoisko itp. Na koniec jak się upewniałem co z tym ID, to wyleciał z tym check your criminal records no i nie wiem
  • Odpowiedz
@Embiid: nie boj nic w niektorych sektorach o to prosza szczegolnie jak sie pracuje z ludzmi jako sprzedawca czy jakims szpitalu. Ja sie spotkwlem ze kolega musial z polski kwit zalatwiac i tlumaczyc u tlumacza na angielski. Takze znak wodny obie strony i bez problemu
  • Odpowiedz