Wpis z mikrobloga

@Tosca303 a g---o mnie obchodzi, ile mi godzin "dałeś" Arturku, to u ciebie zawiodło czytanie ze zrozumienien, skoro nie widzisz, w czym był problem i nie, nie była to liczba godzin. A poza tym dostaleś 5 minut na usunięcie konta, by udowodnić swoje racjd Co tu nadal robisz? Dobra, starczy tego cyrku, miłej sprzedaży naszywek i powodzenia.
  • Odpowiedz
@Tosca303 heh, no tak, bo leżnie na kołdrze faktycznie wymaga wypełnienia rozrywką, Arturku. Ależ jesteś pocieszny, najpierw "daj mi spokój", a komentarz dalej już na odwrót. To zupełnie jak z tym "nie bronię Arczera" pod komentarzem, w którym go bronisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego.
  • Odpowiedz
@Pantokrator I widzisz, znowu kolejny raz udowodniłeś że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - gdzie napisałem "daj mi spokój"? Coś jeszcze masz ciekawego do przekazania? I gdzie bronię Archera, doczekam się? Zegarek tyka :)
  • Odpowiedz
@Pantokrator: no i tylko to właśnie zostało - bezpodstawne wyzywanie od Archera i czarnolisto z bezsilności, tak to jest jak się kłapie ozorem i nie potrafi udowodnić własnego stanowiska... przykre. Pogadać zawsze można, nie widzę sensu dawać kogoś na czornoliste, ale jak n-ty raz się coś p------i bezpodstawnie na mój temat to mogę tylko powtórzyć - "o-------l się ode mnie" z takimi tekstami.
  • Odpowiedz