Wpis z mikrobloga

@bizonsky: Niedaleko mojego domu jest firma Karcher i na murze mieli niebieską farbą namazane Karcher a teraz jest samo Archer (literka K zniknęła co ciekawe przed pojawieniem się Archera w Syrii)

@Martwiak: beka z ukrainy zawsze spoko
( )

@Tosca303: To jest stare foto, chyba jeszcze nawet z kwietnia.

@Hardporecorn: Co łaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: tak płynnie zmieniając temat, jakiś mędrzec mi tu kiedyś tłumaczył, że Karcher kolimatora na kałachu nie ma, bo to ultratrudny do zdobycia towar i nie da się go przewieźć do Syrii. Za to zestaw plastików do owego kałacha - no problemo. 20 różnych karabinów snajperskich, po 1 do każdego zdjęcia oraz optyka? Jeszcze jak! Nawet kolorowa kołdra w każdym domu się znajdzie. Ale celownik kolimatorowy, który może uratować dupę na
  • Odpowiedz
@Pantokrator: ja ci to chyba pisałem ale przekręcasz - bo pisałem że pewnie broń sobie naruchał na miejscu, a tam niekoniecznie muszą się bawić w subtelności typu kolimator. Co innego z szerokim asortymentem broni strzeleckiej na dłuższe dystanse - wszak to prawie że półpusty kraj półpustynny o dużych odległościach. I prosiłem ciebie o fotki z Syrii bojowników, żołnierzy wszystkich frakcji prócz doinwestowanych ruskich z celownikiem kolimatorowym - chyba się nie doczekałem.
  • Odpowiedz
@Tosca303: i ty jednocześnie wciskasz ludziom kit, jak to karchera nie bronisz XD
Arczer JEST w cholerę doinwestowany (i niby przeszkolony), w odróżnieniu od "bojowników w Syrii", więc zdawać by się mogło, że taki dość istotny detal również uwzględnił, tym bardziej, że opowiadał o masie starć na bliskie dystanse z ISIS, co pewnie już twojej uwadze umknęło. Nie mam zamiaru szukać zdjęć kolimatorów - widziałem tego sporo, ty zapewne też, skoro
  • Odpowiedz
@Pantokrator: no #!$%@? ty też odleciałeś? xDD nie, nie bronię - wyzywam go od pajaców. Kogo ja i gdzie atakuję, bo nie wiem xD może jak była jazda o naszywki to się udzielałem, może jak była jazda z memami z flagą to się udzielałem co? Te z biedrą to nawet sam propsowałem. Nie świruj jak Mareczek, proszę, bo to już się #!$%@? żałosne robi. Są ze dwie osoby co najmniej na
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tosca303 to mógł być kolimator, ale raczej nie był, skoro na żadnym filmie i zdjęciu poza tamtym go nie widac. Choć cholera wie.
A że być może jest drugie dno, to dobrze wiadomo. Jednak najważniejsze "drugie dno" jest takie, że gość skutecznie reklamuje Polskę wśród ewentualnych terrorystów i nadaje trochę większy sens zorganizowaniu tu zamachu.

@bijotai jakieś objawy tej inteligencji i błyskotliwości? Bo dowaliłeś dość grubym kalibrem, a z wpisów arcziego nic
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Po Syrii biegają ochotnicy z naprawdę różnych krajów i "reklamują" je wśród ISIS, więc to tak się za bardzo nie klei - a to jakiś Brytol puszcza na full muzę w centrum Rakki, a to jakiś Skandynaw jest "rzecznikiem" prasowym SDF, a to jakiś Francuz/Niemiec/Amerykanin zginie na froncie i też jest szum w koło i w koło o zagranicznych ochotnikach. Tak po stronie ISIS jak i sił z nią walczących.
  • Odpowiedz
@Tosca303 ale nie każdy robi potężną kampanię reklamową z flagą swojego kraju jako motywem przewodnim. Twój idol zaś, dzięki skutecznemu marketingowi, stał się zaś rozpoznawalny międzynarodowo. Do tego jeszcze te zgodne z rządową narracją wpisy i ciągłe odwoływanie się do patriotyzmu i polskości. Jak ktoś kiedyś napisał, jak w Polsce coś jebnie, to będzie to największy sukces arczera.

To, że islamiści Polskę znają, tak, jak Amerykanie znają takie kraje,, jak Słowenia czy
  • Odpowiedz
widać wyraźnie, że doskonale zapoznałeś się z jego twórczością.


@Pantokrator: przynajmniej wiem co mam krytykować, analiza źródeł, a nie pomieszanie z poplątaniem i pokopanie następstw wydarzeń jak to tutaj na tagu było nie raz.

To nie jest mój idol - a jeśli uważasz inaczej to masz historię wykopu, masz cache, masz zaawansowane wyszukiwanie w googlach - wskaż mi proszę posty popełnione przeze mnie w tym roku wskazujące że Archer to mój
  • Odpowiedz
@Tosca303 wykręcę się faktem, że gościa bronisz nawet tu i teraz. "Dajesz mi 24 godziny" - ja ci daję 5 minut na usunięcie konta. Totalnie mi wisi udowadnianie ci czegoś, o czym obaj wiemy, że jest prawdą, a już tym bardziej, gdy jakiś randomek wyznacza mi normy czasowe. Arczer, nie jesteś 10km od frontu na kołderce. Takie teksty możesz serwować co najwyżej "Gniewowi Eufratu" czyli samemu sobie.

Dam sobie spokój, bo twoje
  • Odpowiedz
@Pantokrator: to na #!$%@? zaczynasz dyskusję jak nie zamierzasz udowadniać swojego stanowiska? Jakie 24 godziny, 72! Tak właśnie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ei incumbit probatio, qui dicit, non qui negat. Tak, tutaj powyżej bronie Arcziego... no #!$%@?...

Daj sobie spokój, daj, bo nie wiesz, nie rozumiesz co piszesz i czytasz. Mam nadzieję że zdasz maturę jakoś.
  • Odpowiedz