Wpis z mikrobloga

@Gaoxing: Wyrwalam 4, to co sie dziwisz :) Nie no, dalej nie moge otwierac mocno ust, pokazuja sie juz siniaki i za chiny nie da sie nic przezuwac... Nie polecam nikomu, ale jezeli nieuniknione, to trzeba wyrwac i juz... I jak co to polecam wszystko na raz, bo gdybym miala to robic na raty to by mnie chyba szlag trafil...
@Gaoxing: No mi tez nie wyszly . Na zdjeciu rtg wyszlo, ze juz sa, ale nie na wierzchu, tylko, ze trzeba bylo je wyciagnac, bo gdyby wyrosly to by mi zeby powykrzywialo. @tr00ci0: Sosik to do warzywek i ziemniaczkow. Jakis taki smietnikowy - bialy (smietnikowy to znaczy ze wszystkiego i z niczego ale dobry :) )
@Gaoxing: Cos tylko dodam. Zastrzyk robiony u dentysty to jakies kwiatki na lace i biegajace nosorozce... To co zrobil chirurg to przeszlo moje najgorsze koszmary. I to mowi ci osoba, ktora od dziecka lubila zastrzyki... Teraz mam troche mieszane uczucia...

W ogole wpadlam w panike po tych zastrzykach, musialam chwile posiedziec, bo mi sie tak rece ze strachu trzesly. O finezje to tego chirurga nie mozna bylo osadzic...
@Blaskun: Mnie nic nie bolalo, bo jeszcze nic nie uroslo, ale jakby uroslo to by bylo zle. Gdybym umiala zeskanowac swoje zdjecie rtg, to bys ty i inni sie przekonali na wlasne oczy, ale probowalam i wychodzi czarne wiec sie nie przekonacie. Nie wszyscy maja idealnie proste zeby ;) A nie wyrywalam tego z widzimisia tylko trzeba bylo wyrwac. Co za debil by sobie wyrwal 4 zeby na raz tylko dlatego,
@Gaoxing: Na mnie dzialaja, ale u chirurga i tak czulam jak mi wykrecal szczeke. Co teraz nie dziala to jego smieszne krople przeciwbolowe. Zwykle pyralginium ale w kroplach... Scierwo na maksa. Dobrze, ze brat mial jeszcze ketonal to sie tym ratuje. Jutro ide do swojego dentysty, zeby mi przepisal cos normalnego na bol a nie cukierki dla dzieci, bo mnie szlag trafia... po co niektorzy lekarze kaza ludziom brac takie tabletki,