Wpis z mikrobloga

  • 0
@nunu85: no to prawda, na szczęście mam rodzinę we Włocławku, sam pochodzę z Torunia i miło wspominam dawny ketchup Włocławek (zanim Agros Nova kupiła markę)
  • Odpowiedz
@cezarysek: Kiedyś jadłem słoiczek tego "prawdziwego Włocławka" i był całkowitą porażką, smakował jak rozrobiony koncentrat pomidorowy z dodatkowymi przyprawami, już nawet ten popsuty Włocławek jest lepszy.
  • Odpowiedz
@cezarysek: 174g pomidorów to nie jest jakaś liczba z kosmosu, która usprawiedliwiałaby ten smak. W każdym razie Włocławek nigdy tak nie smakował. No chyba, że trafił mi się słoiczek z jakiejś niedorobionej partii, ale to też świadczy źle o firmie.
  • Odpowiedz
@Bolszoj: Jako ciekawostkę dodam że ostatnio Heinz jadłem w Grecji i ta ilość octu prawie mnie udusiła. Ten grecki był gorszy nawet od naszego, ten polski dla mnie jest "taki sobie" - także wszystko kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@Bolszoj: Jeśli kiedyś będziesz w kuj-pom i będziesz miał parę złotych na zbyciu i chęci to możesz przetestować raz jeszcze. Rozumiem, no nie smakował Ci, nie jestem bojówkarzem więc nie będę Ciebie ewangelizował.
  • Odpowiedz