Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie, zamówiłem LCD z digitizerem do Letv X600, wszystko fajnie, po suchym zamontowaniu dotyk i przyciski działają tylko mam pytanie, czy lepiej ekran przykleic do ramek klejem np T7000 czy lepiej użyć jakiejś taśmy dwustronnej (jeśli tak to jakiej najlepiej)? Od chińczyka otrzymałem również coś na wzór ekranu z jedną częścią samoprzylepną i stąd pytanie, czy to też służy do przyklejenia wyświetlacza? Niestety ale jest to moja pierwsza zabawa z tego typu sprawami i nie mam pojęcia jak można tego użyć.
#aliexpress #letv
Pobierz JasiuGST - Mirki, mam pytanie, zamówiłem LCD z digitizerem do Letv X600, wszystko faj...
źródło: comment_sX1ACh4G3gMiqldNZj4KkCUciyo8vUqi.jpg
  • 3
@JasiuGST: To jest właśnie taśma do przyklejenia ekranu. Odklejasz warstwę ochronna z jednej strony (tylko z samej ramki!) i przyklejasz do korpusu telefonu a następnie pozbywasz się środka całej tej naklejki i odklejasz drugą warstwę ochronną. Na to naklejasz wyświetlacz. Klej na tych taśmach bywa lipnej jakości więc dobrze odtłuść obydwie powierzchnie do których będziesz kleił (możesz też je uprzednio nieco zmatowić papierem ściernym) a podczas klejenia nie zaszkodzi delikatnie podgrzać