Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że ciężko się przebić w Polsce kapeli rock/metal (NK jest tu wyjątkiem, ale jako NM też lekko nie mieli a klasa sama w sobie). Jakiś czas temu poszedłem na Turbo i support był w postaci Internal Quiet. Nic mi to wcześniej nie mówiło, koleś jak wyszedł na scenę to wyglądaj jak Atticus Fetch z Californication (byłem nieźle zrobiony i gdyby ktoś mi powiedział, że to on to uwierzyłbym). Po pierwszych dwóch kawałkach stałem się ich fanem. Energia zajebista. Od razu kupiłem płytę (trochę wygładzony wokal, szkoda) całkiem niezła rockowo metalowa płyta do samochodu. W załączniku najbardziej #powermetal nagranie, koleś daje ostro,
#rock #metal #muzyka
tryb_graficzny - Mam wrażenie, że ciężko się przebić w Polsce kapeli rock/metal (NK j...
  • 5
@suluat: ja nie nagrywałem;) to gdzieś znalezione w necie. Ja byłem we Wrocławiu i wszystko elegancko grało ( a to rzadkość bo z reguły #!$%@?ą coś na full i wszytko inne zagłuszone) To nagrania najbardziej odpowiada temu co pamiętam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tryb_graficzny: Ech, też będę musiał w końcu kupić płytę tego IQ. Wydaje mi się, że Maciek lepiej się tu odnajduje, niż w Titanium, gdzie wcześniej śpiewał (polecam, jeśli nie znasz)... Taki łagodniejszy styl właśnie lepiej mu pasuje.
Corgan95 - @tryb_graficzny: Ech, też będę musiał w końcu kupić płytę tego IQ. Wydaje ...