Wpis z mikrobloga

@gerard-kowalski: Nie rozumiem. Dla mnie silent = total silence. Zawsze tak bylo w każdym Androidzie. Android ma 3 tryby: normal, dnd i całkowita cisza. W OP5 jest to skopane. Nie da się ściszyć do zera na normal żeby zostawić same wibracje. Nie da się ściszyć do zera na dnd żeby zostawić same wibracje i reguły dnd, całkowita cisza moze być ustawiona jako z wibracjami lub bez wibracji. Ja chcę mieć dwie
@indywidualny generalnie mam tą dziwną sytuację w swoim OP3 chyba już od pół roku. Kiedyś miałem ustawione w taki sposób że mogłem się szybko przełączać między ustawieniem dzwonek+wibracje a samymi wibracjami. To wystarczało mi 95% przypadków. Od któregoś update już nie mogę. Wibracje muszę zmieniać ręcznie po wejściu w ustawienia. Oneplus podejmuje strasznie złe decyzje. Obawiam się że to mój pierwszy i ostatni telefon od nich patrząc na to co zaczęli wyprawiać
@gerard-kowalski: Bo suwak nie posiada opcji vibrate-only i total-silence osobno. Nie da się wyłączyć wibracji łatwym sposobem i wszystkich innych dźwięków (włącznie z multimediami) jeśli używamy suwaka do włączenia wibracji. Ja nie lubię jak mi w nocy coś wibruje, nie jestem kobietka ( ͡° ͜ʖ ͡°)