Wpis z mikrobloga

Ile można przeżyć bez jedzenia? Tydzień, dwa? Przecież połowa z tego #protest powinna juz wykitowac. Jak pielęgniarki strajkowały, to na noszach je półprzytomne wynosili, a tutaj w kulki sobie lecą. Niech oni nie ośmielają sie tego głodówką nazywać
  • 211
  • Odpowiedz
@asenjo: ja kiedyś 3 dni nie jadłem ze studenckiej ciekawości i normalnie mogłem funkcjonować, tylko trochę odcięty od tego co mnie otaczało
  • Odpowiedz
@bizn: @bocznica: @xetrov: @mikw:
kiedy wy poświęcacie swój urlop żeby ze starym odnowić boazerie i położyć nowy gumolit żeby stara mogła się pochwalić przed Grażyną spod 4, oni poświęcają swój urlop żeby podnieść nakłady na CAŁĄ służbę zdrowia do 6,8% PKB więc na waszym miejscu miałbym do nich choć trochę więcej szacunku.
Jak można kpić z ludzi którzy protestują by poprawić jakość życia całego społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny: Och, nie osądzaj innych swoją miarą. Ale jeśli chcesz, również możesz powiedzieć, że odnawianie boazerii ze starym na urlopie to "symboliczny gest o zwiększenie nakładów na budownictwo socjalne". Jak kibicuję ich celom, tak "rotacyjny strajk głodowy" brzmi trochę... dziwnie. Coś w stylu "protestujemy, ale nie za bardzo".
  • Odpowiedz
@xetrov: a mi w #!$%@? pomoże 500+ na dzieci, których nie mam - w dodatku zorganizowane w tak #!$%@? sposób. Wolałabym, żeby hajsy z 500+ przeznaczyli na podniesienie standardu w usługach medycznych. Ale wiesz co? Świat nie kręci się ani wokół Twojej, ani wokół mojej dupy.
  • Odpowiedz
@Heheszkara: dlatego dokładajmy jeszcze więcej podatków na jeszcze więcej cudownych pomysłów, świetne rozwiązanie.

Świat nie kręci się ani wokół Twojej, ani wokół mojej dupy.


@Heheszkara: czyli mam przyklaskiwać komuś kto chce mi odbierać jeszcze więcej moich pieniędzy bo ma za mało swoich?
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny ja np uważam że sprawa jest słuszna, ale sposób "na głodówkę" jest co najmniej nie poważny i nie przystoi wykształconym ludziom, zamiast zainwestować w prawników, wystosować oficjalne pisma, rozwieszać postulaty w każdej przychodni szpitalu, zająć się socialmedia, to bawią się w sposoby z lat 90
  • Odpowiedz