Wpis z mikrobloga

@rotfel: To szkoda, bo bylam przekonana cale zycie, ze Spider-man przeszedl mutacje od ugryzienia pajaka i ta pajeczyna sobie tak wychodzila ;) Poza tym nienawidze nowego Spider-Mana, ten aktor to jakis pajac z pacanowa, w ogole mi sie nie podoba i nigdy tego gowna nie ogladne. Dla mnie film skonczyl sie na Spidermanie 3 pare lat temu...
@tusiatko: Wydaje mi się, że @oxygen88 nie poprawiał polskich znaków, tylko po prostu się załamywał, bo pisze się obejrzałam jak już :P. W komiksie faktycznie miał Spidey pojemniczki z pajęczyną, ale uważam, że wersja filmowa (ta dotychczasowa) jest lepsza (w sensie, że sam tworzy te pajęczyny). A w 2012 czekam przede wszystkim na "The Hobbit" :>
@Lord_Blizzard: Przyszedl madralinski :P Ja w 2012 hmmmm Batman chyba no i te Les Miserables wyglada naprawde ciekawie. Obsada bardzo dobra i jeszcze musical to ma byc :P Hugh Jackman bedzie i Russel Crowe. No JEST co ogladac :D
@oxygen88: Ja "milordzie" nie trawie, takie sztuczne :/

@marwiec: No mu ta pajeczyna z rak nie wychodzi, tylko ma magazynki z pajeczyna przyczepione do nadgarstkow... Tak sie zastanawiam - to pokiego hugo bossa go gryzie ten pajak?
@tusiatko: No bo umiejetnosc wspinania po scianach, szostego zmyslu i ogromnej sily to Ty pewnie posiadasz, ale wierz mi, ze w spoleczenstwie rzadko sie to zdarza-stad ten pajak. Swoja droga nie wydaje sie, zeby w nowym spider-manie mial go akurat pajak gryzc.
@miknan: Pogarszasz sytuacje nowego spider-mana, bo jak jeszcze na dodatek nie ugryzie go pajak, to juz w ogole jakis poraniony ten scenariusz.

Jeszcze tylko dodam, ze nowy Spidey nie swiruje z Mary Jane to juz w ogole :D

@marwiec: No takie gowno wlasnie :/