Wpis z mikrobloga

Końcowe odliczanie czas zacząć - 5 dni do XXXVIII #wykopiworzeszow!

Skrótowo:
- 27 października - piątek
- 20:00 - studnia na rynku
- później K20 Pub - Mikołaja Kopernika 4 (w bramie naprzeciw Burger Store)

Zapowiedziało się 15 osób! Padło parę pytań dlatego krótkie FAQ:
1. Dlaczego K20 Pub?
- bo jesteśmy tam wciąż mile widziani ( ͡° ͜ʖ ͡°) i poza dosłownie jednym problemem z rezerwacją zawsze ją dostajemy na piątkowy wieczór, gdzie inne knajpy mają problem z zarezerwowaniem miejsca na tyle osób

2. Do której siedzicie?
- zależy od ilości ludzi i chęci - najwytrwalsi dociągają do 1:00 kiedy zamyka się K20 i często udają się dopić jeszcze w okolicznych lokalach

3. Jaki jest przedział wiekowy?
- wszyscy mogą pić piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za nami już 37 piw, więc spora część osób zdążyła już pokończyć studia w międzyczasie i normalnie pracuje, stąd też przedział wiekowy 23-27 +/- parę lat jest najlepszą odpowiedzią

4. Czy to stuleja party?
- otóż nie! Przynajmniej 1-2 różowe zawsze się pojawią - jedna mężata, druga zajęta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście niebiescy są w przewadze, ale zawsze jakaś różowa się trafi

Wołam standardowo spamlistę, #rzeszow i #wykopiworzeszow - zawołam raz jeszcze w piątek dla przypomnienia.

Kiedy pierwszy raz się wybierasz na wykopiwo i @Sarpens rozwiązał wszystkie Twoje wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sarpens - Końcowe odliczanie czas zacząć - 5 dni do XXXVIII #wykopiworzeszow!

Skró...

źródło: comment_ziGYAzNwUsejDhXQtm7EBZ9vUKgusXit.gif

Pobierz
  • 10
Wołam zainteresowanych (53) z listy wykopiworzeszow
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Sarpens @kamil_snk @basssiok @pordzio @aidil @KubusiowyKubus @borntobewild @dawid110d @mandrake13 @wrednota @SweterWPaski @Arathi @Hauptsturmfuhrer @webster90 @Akryl92 @fifithebest @Rang3r @dawne-dzieje @Romantyczny_Roman @Babooco