Wpis z mikrobloga

Siema, zakupiłem sobie ostatnio coś na Banggood, wysyłka z Tureckiego magazynu (w załączniku tracking z http://gonderitakip.ptt.gov.tr/en/) i teraz najbardziej zastanawiąją mnie 2 rzeczy.

1. w adresie podana jest tylko nazwa ulicy, numer budynku i mieszkania, bez kodu pocztowego i miasta (moje nazwisko i imię za to podane jest tylko w posaci inicjaów i gwiazdek, podobnie jak nadawcy - co akurat nie jest głupie ;))
2. ostatni status, że jest w kraju docelowym od 09.10.2017 (godziny wylotu samolotu z Instambułu i przylotu do Warszawy by się zgadzały, ale... na 99,99% nie zeskanowali by paczki dokładnie w godzinie przylotu samolotu).

Ma ktoś doświaczenia z Pocztą Turecką i tym czy ich statusy można brać na poważnie ? Wg. alipaczki ostatnim statusem było nadanie paczki w Instambule 7.10.2017

Czy też po prostu od włądowania paczki do magazynu paczek oczekujących na samolot z Turcji nie ma już monitoringu i paczka może być wszędzie ?

#tracking #ptt #banggood #tureckapoczta #pocztaturecka
Pobierz
źródło: comment_eANUAP5zltUVmpVKhGxDv9qhKnjabNd9.jpg
  • 11
wysyłka z Tureckiego magazynu


@Sulikczek: wysyłką pocztą Turecką, a nie z magazynu z Turcji

(godziny wylotu samolotu z Instambułu i przylotu do Warszawy by się zgadzały, ale... na 99,99% nie zeskanowali by paczki dokładnie w godzinie przylotu samolotu).


nie wiem po co na to patrzysz jak to nie ma znaczenia
@Andczej czyli ostatni status tak samo fejkowy jak status mówiący o wyjściu z WER Wawa ?

@godoto sam tracking wynajduje, natomiast bardziej zastanawiam się czy ostatni status to fejk i tym samym paczki nie ma jeszcze w Polsce, czy też po prostu siedzi sobie spokojnie w WER i czeka na swoją kolej :)
A powie mi ktoś jak wysłali telefon post nl mimo że to piority linę top szansa na VAT duża... Prawda?