Wpis z mikrobloga

@bartez_94: mam i niby wszystko spoko ale bateria ssie względem poprzednich Androidów, które miałem no i na tym systemie nie mozna nic zrobić tak jak się chce ;p No i strasznie mnie irytuje, że nie działa mi Handoff z Air 2015, z niewiadomego powodu.
  • Odpowiedz
@onionhero: air za 3200 to też dobra oferta


@mchmjszk: żeby jeszcze ten air jakoś odświeżali... Smuteczek trochę, bo chętnie bym wymienił obecnego na coś lepszego a w sumie nie bardzo jest na co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: ja kupiłem jakiś rok temu ale do rzeczy do których go wykorzystuje to mi chyba wystarczy na zawsze xD
Bateria nadal działa tak jak w dniu zakupu i dopóki się to nie zmieni to nawet nie widzę sensu zmieniania.
Bo o ile się orientuję to poza tym, ze nie ma retiny do jest chyba lepszy pod każdym względem od zwykłego macbook'a
  • Odpowiedz
@mchmjszk: no właśnie, jak ktoś nie potrzebuje mega wydajności to Air jest ideałem - długa praca na baterii, fajne parametry. Ale przydałby się jakiś nowy model, właśnie z retiną, ew. ekranem dotykowym (lub sensorami zbliżeniowymi), czytnikiem linii papilarnych...
  • Odpowiedz
@enron: A no szkoda, ale to też zwiększyłoby cenę. Dla mnie świetnym upgrade byłby nowa matryca FullHD, co by nie robiła konkurencji dla Macbooka 12, klawiatura motylkowa, która jest genialna + Force Touch, który niby zbędny, ale jak dają wszędzie to i tu. Chetnie zobaczyłbym też ładowanie na USB-C, oparte o magnetyczne rozwiązanie jak w MagSafe. Rzeczywistość jest jednak taka, że pewnie pojawi się tylko FT, a za dwa lata Air
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Baterie w Airze 13,3 można samemu wymienić, na Aliexpressie to koszt ok. 120zł. Tutaj warto dodać, że Apple nie udostepnia części zamiennych i nawet jak dasz do wymiany w Cortland to jedyne co się zmieni to poniesiony koszt.
  • Odpowiedz