Wpis z mikrobloga

Dobra, widzę, że nikt nie chce się za to zabrać.
A kto może zrobić lepsze #igrzyskaatencjuszek niż Centralne Biuro Atencyjne?
Zaczynam więc organizować ##!$%@? dla kobiet

Plan działania jest taki:
1. W dzisiejszym wpisie wpisujecie nicki #rozowepaski , które według Was są najbardziej atencyjnymi bulwami na wypoku
2. Jutro wieczorem zrobimy ankietę i wybierzemy 16 sztuk do ostrzału
3. Po wybraniu 16 osobowej załogi rozpoczynamy igrzyska.
4.76 plusujcie w gorące

NIECH POLEJE SIĘ ATENCJA

Niech ryczą z bólu atencyjne różowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MIZOGINI ŁĄCZCIE SIĘ

#heheszki #glupiewykopowezabawy #humor #logikarozowychpaskow #atencyjnyrozowypasek

Dla wszystkich 16 użytkowniczek przewidziane drobne upominki niespodzianki na otarcie łez ()
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wasiuu: akurat jeśli choddzi o sposób prowadzenia igrzysk to raczej będzie niespodzianka. :)
@idzpanstont: będę się starać, żeby był zachowany poziom.

Nie mam na celu sprawianie komukolwiek przykrości. Chcę po prostu trochę rozruszać te smutne jak #!$%@? mirko.
@zapster: którna to?

@ORMO-27 nie zechciałbyś pomóc w organizacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, niektórzy z Was mylą atencyjność z .. hm, popularnością? Mam na myśli, że są różowe, które wszędzie #!$%@?ą się na siłę, ale też takie, które są po prostu często plusowane i mają fajny content, przez co są rozpoznawalne. A to nie jest jedno i to samo.
  • Odpowiedz
Czuję jakby szambo dziś wylało. Żyłemy w błogiej nieświadomości co do atencyjnych różowych. Dziś poznałem wiele dziewuszek, które zagnieździły się na tym portalu po to by żerować na atencji stulejarzy.
  • Odpowiedz
@Centralne_Biuro_Atencyjne: Jest dokładnie tak, jak Ormo mówił, że igrzyska atencjuszek nie dadzą rady bo foch i afera. Wszystkie proszą o wypisanie a nie na tym to polega. Jakby ktoś mnie zgłosił do igrzysk #!$%@? to bym prychną i sam na siebie zagłosował. Proponuję nie wiem zorganizowanie tego wśród atencjuszek które mają bana albo usunięte konta... ehh z babami to tak zawsze
  • Odpowiedz