Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako 24-letni #przegryw troszku wychodzący z przegrywu powiem wam, że "trzymanie za ręke" jest przereklamowane. Trochę się ogarniałem przez ostatnie 2 lata i co pewien czas mam teraz okazję wychodzić do klubów. Teraz udało mi się pod koniec imprezy trochę podensić z loszką, a następnie całkiem nieźle flirtować i to z nią wychodziłem z klubu, no i całą drogę trzymaliśmy się za ręce. Wcześniej poza tańcem nie miałem okazji tego robić, bo nie miałem nigdy dziewczyny. I co w związku z tym? xD Nic. Zero jakichkolwiek emocji, a nawet po prostu niespecjalnie ciekawe uczucie.

Jak z seksami zapewne też wam napiszę za pewien czas, ale nie spodziewam się cudów.

Nic w tym magicznego nie ma xD To tak jakbyście siłowali się z kumplem na rękę. Po prostu idziecie sobie z loszką w parze, tak jak dzieci w podstawówce i tyle z tej magii xD Może być jednak jeszcze taka opcja, że ja jestem wyprany z emocji i pożądania.

Ale nie spodziewałbym się na waszym miejscu, że jak potrzymacie dziewczynę za rękę, pocałujecie ją lub finito zamoczycie, to będziecie całkowicie innym człowiekiem. to tylko chwila. Tak jakbyś zjadł swoją ulubioną czekoladę. No ale co z tego? Rano wstajesz i jesteś taki sam jak byłeś, pozostałe 23 godziny doby będą dokładnie takie same jak wcześniej. I jak byłeś #!$%@?, tak nadal będziesz.

Bardziej niż na zamoczenie stawiałbym na zmianę stylu życia, dobrnięcie do dobrych zarobków i wyższego standardu i tego typu rzeczy, ażeby całą dobę być szczęśliwym i szanowanym przez innych, a nie przez chwilkę satysfakcji przez określony moment. Ruchanie jest dostępne dla każdego, nawet większość bezdomnych to robiła, sebixy itd. To nic nie zmienia xD

#oswiadczenie #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: wyjście z przegrywu to nic innego jak kasa, pomyśl sobie że masz dobrą furę, dobrą pensję, ładne ubrania... od razu czujesz się lepiej, komfortowo, a kobiety to przyciąga. jak ktoś nie ma ani pensji ani fury to nie dziwota że nie ma laski, bo jak on ma się nią i (moze) dzieckiem zaopiekować, jak sam nie ogarnia życia, tak to działało od lat i działać będzie, żadna magia
@AnonimoweMirkoWyznania:

Bardziej niż na zamoczenie stawiałbym na zmianę stylu życia, dobrnięcie do dobrych zarobków i wyższego standardu i tego typu rzeczy, ażeby całą dobę być szczęśliwym i szanowanym przez innych, a nie przez chwilkę satysfakcji przez określony moment. Ruchanie jest dostępne dla każdego, nawet większość bezdomnych to robiła, sebixy itd.


A co jeżeli ktoś nie ma naturalnego powodzenia u kobiet ale nie zależy mu na rządzeniu w mieście? Wtedy już może