Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z okolic #wroclaw i #brzeg. W przyszłym roku organizuje Wesele i stoję nad wyborem chyba najważniejszego - wyboru zespołu, który poprowadzi wszystkich gości do wspólnej zabawy.

Po kilkudniowej selekcji, zapoznaniu się z repertuarem, ofertą wybór prawdopodobnie padł na zespół Volare z Brzegu. Jedyny problem mamy z tym, że nie słyszeliśmy go na żywo ani nikt z naszych znajomych i nie mieliśmy kogo zapytać o zdanie, kto był i słyszał.
Może ktoś z Was miał okazję być na wesele z udziałem tego zespołu lub gdzieś na jakimś evencie/koncercie? Co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wesele #muzyka #mireksiezeni #slub
Beik - Hej Mirki z okolic #wroclaw i #brzeg. W przyszłym roku organizuje Wesele i sto...
  • 9
  • Odpowiedz
@Beik: Powiem tak - event, koncert... NO ZAJEBIŚCIE. Naprawdę świetne kawałki, aranż zarąbisty, instrumenty grajo - nie ściemniają. Ale. XD Masz może ich cały repertuar? Bo generalnie przy tych kawałkach trudno jest się bawić. Wszystkie są raczej do lekkiego skakania, trudno przy nich tańczyć w parze. Nie wymagam oczywiście od zespołu, żeby grali disco-polo, ale disco i owszem. :) Masz coś takiego może?

Jakie jeszcze zespoły brałeś pod uwagę? No
  • Odpowiedz
@Beik: Freewolni, Grajmofon, IceBreakers, Revers Band (zobacz na YT, bo tych zespołów jest kilka i na google wyskakują dalej w wynikach), Chwalisz Band. Oraz moi faworyci, których polecam - Variax. (woj. swiętokrzyskie, reszta okolice Wrocka +/-100 km)

Zespoły w cenach z okolic Twojej. Na czym Ci dokładnie zależy? Na jakimś repertuarze konkretnym, czy zajebiste aranże, super konfenansjerka, czy może umiejętności muzyków?

Z Twoich typów brałbym D-tonację albo Sway.
MrFruu - @Beik: Freewolni, Grajmofon, IceBreakers, Revers Band (zobacz na YT, bo tych...
  • Odpowiedz
@MrFruu: Nie rozumiem o co Ci chodzi w ogóle:p przecież przesluchałem kilkadziesiąt zespołów i wyselekcjonowałem w ten sposób kilka. Już mnie.nie interesowało czy zapłacę za nich 6,7k czy 10k. Mają być dobrzy. Usiadłem w kilka osób i przesluchalismy kilka, z czego wybraliśmy Volare. Podoba nam się ich styl, aranzacja, wokal.
Jedyne co chciałem się dowiedzieć to to, czy ktoś był na żywo i ich słyszał czy ich POLECA.

Rozumiem, ze
  • Odpowiedz
@Beik:

wybór prawdopodobnie padł na zespół Volare


Okej, rozumiem, wybacz. W takim razie, źle chciałem Ci pomóc bo ich nie słyszałem. Ale orientuję na tym rynku i chciałem pomóc z innej strony. Być może zmyliły mnie te słowa, które przytoczyłem wyżej. Nie mniej - powodzenia!
  • Odpowiedz