Wpis z mikrobloga

@Bartas1992PL: z założenia "mały heniek" ma porosnąć dno w całości, ale to dość trudna sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dzieju41: miałem kiedyś (jakieś 2 lata temu) 240l w podobnym stylu (nawet kiedyś wrzucałem foty), ale niestety praca nie pozwala mi na zadbanie o tak duży zbiornik. Co nie zmienia faktu, że marzy mi się takie 450l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzieju41: dzięki. Na tyle czarne tło, przyklejone specjalnym klejem przeznaczonym do tego typu rzeczy.

@konto_01: ryb jest sporo (ale w normie), natomiast one maja się gdzie ukryć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć jak się przyjrzysz to dostrzeżesz kilka na zdjęciu.
@mynameis60: szczerze i bez bicia przyznam, że trochę z tym spieprzyłem sprawę i dopiero potem przypomniałem sobie, że kiryski powinny mieć choć trochę piasku. Całe szczęście te kamienie są dość sporej średnicy i nie mają ostrych krawędzi, a pigmeje wyjadają sobie z pomiędzy nich wszystko ładnie. Co ciekawe one CHYBA, jako jedyne z kirysków pływają po całym baniaku we wszystkich strefach - nie siedzą tylko przy dnie. Co do oświetlenia to