Wpis z mikrobloga

  • 474
Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi. Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi. Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi. Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi. Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi. Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi
#neuropa #tvpis #paskigrozy #polityka
Winyl- - Tvp jest obiektywną telewizją publiczną z celami misyjnymi. Tvp jest obiekty...

źródło: comment_jRHfpE7o9heLLgkeFHYu4UGeestAfzhr.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Winyl-: A ja nie twierdzę że Ty twierdzisz ;) Mi właśnie chodzi o tą chamówę tego nie widziałem nawet w TVN24 które było niby takie proPO. No i gdybym to oglądał, takie nagłówki obrażałyby moją inteligencję, to jest tak ordynarne że aż niesmaczne.
  • Odpowiedz
@Winyl-: poziom tego scieku to jedno ale Schetyna #!$%@?ł. Na jednym przemowieniu stwierdzl, ze PO nie bedzie zadłuzac panstwa, ze da 500+ na pierwsze dziecko i ze bogactwo buduje sie pracą a nie zasiłkami
  • Odpowiedz
tvn nie jest pro po, jest anty-pis. Ale nie w tak nachalny sposob. I nie w materialach informacyjnych. Publicystyka to co innego.


@Winyl-: ani nie jest pro PO, ani anty PiS... oni po porstu maja lekko liberalny rys swiatopogladowy. Dokladnie jak ich target/widzowie.
  • Odpowiedz
no, dlatego są anty pis.


@Winyl-: no w sumie troche tak... bo skoro ktos reprezentuje mentalny zascian, a do tego zachowuje sie jak ci sprzed 89... to w sumie nic dziwnego ze przyzwoici ludzie to wytykaja.
  • Odpowiedz
on przedawkował dopalacze a te bambusy pluły o gandzi


@Lord6Infamous: moze grazyny TVNowe nie lapia roznicy... zreszta oni generalnie czesto wpadaja w taki histeryczny ton i sam nie przepadam za ta stacja. Ale to jest jakby na boku jezeli chodzi o polityczne skrzywienie.
  • Odpowiedz