Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest wiele rzeczy, których w życiu żałuję. Jedną z nich jest to, że sobie nie poruchałem. Gdybym tylko mógł się cofnąć w czasie do czasów studenckich to ruchałbym co tylko się rusza. Teraz jestem żonaty z dzieckiem i ta sfera życia to jest jakiś dramat. Sex raz w tygodniu pod kołdrą ze zgaszonym światłem. Żona jest moją pierwszą. Byłem taki wiecie, wierzący, praktykujący, a teraz strasznie tego żałuję. A nie za bardzo mogę coś z tym teraz zrobić. Także wykopki - z całego AMA z Urbanem ta jedna rada jest na wagę złota - ruchajcie, póki możecie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 10
OP: @malutka_Asienka: było rozmawiane. Tylko z tych rozmów nic nie wynika. Nawet przyznała, że faktycznie ostatnio mniej jej się chce. Niestety, ale @koral: ma rację. Dlatego piszę, żeby wykorzystać dobrze czas, jaki się ma będąc wolnym. I żeby zwracać więcej uwagi na tę sferę, a nie tak jak ja: może nie jest super, ale przecież jakoś to będzie. Otóż nie - jeśli na początku jest tak sobie - to