Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem rozmawiać z przyjacielem lvl 26 przez telefon, wieczorem się z nim widzę, żeby się z nim spotkać. Chłopak jest podłamany. Ogólnie to z niego trochę #!$%@? i znalazł się we #friendzone - panna lvl 25, ślepa na jego zaloty, wstawiła go tam i sama wskoczyła przy pierwszej okazji na bolca z siłowni, bo "Ty jeszcze chcesz się wyszaleć, a on jest dojrzalszy".

Jak była z Sebą siłownikiem to napominała, że marzą się jej oświadczyny i ślub, bo rodzina naciska, bo ona już by chciała... i podpytywała friendzone'a jak na nim wymusić oświadczyny, co chciałby dostać, jak ma się zachowywać, żeby do tego doszło. Seba chyba ogarnął i #!$%@?ł z tego związku. Skąd ta myśl? Bo panna wyciągnęła wczoraj mojego ziomka na hehe koleżeńskie spotkanie z psiapsiółką.

1. Było piwo, na które przyszła sama, a koleżanka się rozchorowała.
2. Spacer do jej mieszkania.
3. "może wejdziesz na herbatę?"
4. "tak bardzo potrzebuję mężczyzny"

No i zabolcował. #wygryw? Zaczął łączyć powyższe fakty z tym, że nalegała, aby użył jej prezerwatywy, "bo jest super prążkowana i jest fajna i w ogóle". Na deser, po stosunku otrzymał pytanie: "czy myślisz, że mógłbyś mnie kiedyś pokochać?".

Czego się obawia? Ziom ma dobrze płatną pracę, więc spokojnie mógłby założyć rodzinę, nawet jeśli panna byłaby do tego średnio uwarunkowana. Ale cała ta naiwna aranżacja spowodowała, iż paraliżuje go myśl, że będzie wychowywać bobo-sebę, który został spłodzony niewiele temu, a seks niespodzianka to teatrzyk zielona gęś, do zatuszowania realnego stanu rzeczy...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 115
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

U NOT EVEN TRYIN NIGGA
  • Odpowiedz
  • 5
Słyszałem o takiej co robiła ustami do końca i później szybko do łazienki niby wypluć a tak naprawdę to w ruch idzie taka gruszka co się naciska i zasysa i i nasienie do cipy, jak dla mnie to już bardzo gruba akcja i samiec pewnie też musiał być jakiś super mega
  • Odpowiedz
co za problem zrobić test na "ojcostwo"?


@kaszanka_z_cebulka82: I co ci to da? Matka nie wyda zgody i #!$%@? blada, #!$%@? sobie możesz. A jak zrobisz za jej plecami to żaden sad ci tego nie klepnie i wyda nakaz płacenia alimentów.
  • Odpowiedz
Choć z drugiej strony patrze na to od strony stałego związku, a nie jednorazowych przygód...


@agaja: kiedyś była afera, że jakiś piłkarz przeleciał prostytutkę i zostawił gumkę, a ta sobie nalała płynu i zaszła w ciążę. Musi płacić alimenty xD
  • Odpowiedz
i zeby tak zostalo trzeba miec procedury ;)


@feuer: ale z powodu ciazy slubu brac nie trzeba :P nawet wrecz bym odradzala, jelsiby to nie byla stala partnerka :P
choc wiadomo, ze lepiej nie ryzykowac przy takim, a nie innym trybie zycia.

A jak zrobisz za jej plecami to żaden sad ci tego nie klepnie i wyda nakaz
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: Jak dla mnie gość sam nie rozegrał tego idealnie, "panna slepa na jego zaloty" to nie mógł jej powiedzieć wprost?
A potem to szukała pocieszyciela a on sie na to złapał. W dodatku w friendzonie siedział na własne życzenie, mógł urwać znajomość.
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: Wy to stulejki macie pusto we łbach, jak karynki. Nie chce stulejki - płacz, chce stulejki- też płacz. xD a przecieżo na nawet nie ma 30 lat aby was błagać o atencje i zwiazek! Co poszło nie tak w wyliczaniach z redpilla?xD
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: Wiesz, ze nawet jakby gumka byla przedziurawiona to pod wplywem naciagniecia na #!$%@? (i erekcji) peka w sposob zauwazalny jak balon wypelniony powietrzem. To nie tak, ze plemniki przedostaja sie ukradkiem przez dziureczke do cipki.
  • Odpowiedz