Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i siedzę całymi dniami na kompie. Nie czuję się w ogóle męsko ani pewny siebie. Myślicie ze jak znajde jakas prace to mi to pomoze? czytalem sporo postow kobiet, gdzie narzekaly na to ze ich facet pracuje za minimalna... wg nich jest to oznaka braku ambicji i zaradnosci i rozwazaly nawet rozstanie sie z takim facetem. No i mimo ze nawet jakbym znalazl prace (oczywiscie za minimalna) to i tak bym byl w oczach kobiet przegrywem? :/ bo nie bede w stanie im zapewnic stabilizacji itd. ehhh wiec beda sobie kogos innego szukaly..
ale myslicie ze jakbym pracowal byle gdzie to poczulbym sie lepiej? ze zarabiam samodzielnie itd.
eh co myslicie blagam pomocy
#depresja #praca taguje bo moge
  • 6
@m____s: pracowałem jeszcze jako nastolatek na produkcji - atmosfera niby okej, ale jednak średnia XD ludzie pracujący za minimalną czasem są sfrustrowani, a frustracje przelewają na mniej doświadczonych pracowników. Pracowałem tylko 2 miesiące jak pamiętam, ale to mnie tylko zmotywowało do nauki - teraz jak byłem na praktykach 2 miesiące jako programista, a wokół byli ludzie zarabiający zapewne dużo lepiej niż przeciętny polak to atmosfera była na 5+ .

Chwyć się