Wpis z mikrobloga

@Pesty: ty wez tam menago powiedz, zeby skonczyli te cyrki z naklejkami z numerkami, bo wstyd prosic klienta o pozwolenie na przyklejenie jej na produkty, ktorych nie polecilo sie. straszna wies. dajecie sie #!$%@? germanskiemu oprawcy, wy leszcze
  • Odpowiedz
@Pesty: ludzie są smutni. A ja się cieszę z takich rzeczy. Ktoś kto skuma to skuma i będzie miał dzień, a ktoś kto nie zna może pozna dzieki temu.

Hurr durr elitarne internety memy nasze jak wychodzą na wolność to umierają.. Ludzie, niedługo całe społeczeństwa będą używały internetów i tego typu memy będą się pojawiać częściej i częściej.

Trochę luzu..
  • Odpowiedz
pracuje w Media Markcie i postanowiłem w taki sposób przyciągnąć uwagę klientów

@Pesty:
Jeśli mam być szczery, to w zasadzie obraża klientów :)
bo sugeruje, że każdy kto jednak sie tym zainteresuje, to jakiś Janusz Promocji, jednym słowem kretyn i cebularz.
Ja bym unikał na siłę by tam podejść :) Rzecz jasna, pewno bym się roześmiał bo wiem o co lata, ale za #!$%@? bym tego nie kupił :))))
  • Odpowiedz
posunięcie dość ryzykowne


@Pesty: posunięcie nie jest ryzykowne. Tysiące reklam bazowało na żonglowaniu stereotypami. Jedyny problem to prawa autorskie do fotografii. Jak się dowie ktoś wyżej, to każą zaraz usunąć, choćby nie wiem jak nierealne były ewentualne roszczenia do zdj. Za duża firma, PR nie pozwoli na działania niezgodne z prawem, żeby nikt tego nigdy nie wyciągnął. Możesz wykonać swoją pracę al'a rysunek artystyczny czy grafikę komputerową naśladującą zdjęcie ale
  • Odpowiedz
@Pilaf Noo, to ja mam nadzieję że miałeś choć w zanadrzu jakieś memy co by na smutnego i zacofanego człowieka nie wyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz