Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

przesyłacie nam sporo zgłoszeń dotyczących pojawiających się problemów przy korzystaniu z serwisu. Poniżej publikujemy małe podsumowanie, tak by wszyscy wiedzieli co zostało już zrobione. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze długa droga przed nami i sporo zmian, ale współpraca z Wami i zmienianie się dla Was to najfajniejsza część naszej pracy. Dziękujemy za to, że jesteście! :-)

1. Aktywne oraz komentowane w Wykopalisku pokazują listę najnowszych - naprawione!
2. Przy wykopywaniu i zakopywaniu znaleziska losowo trafia się wynik 0 wykopów - naprawione!
3. Niepoprawnie wyświetlony czas dodania znaleziska - naprawione!
4. W trakcie scrollowania „wszystkich wpisów” na Mikroblogu powtarzają się wpisy - naprawione!
5. Nie działa RSS - już działa! ( ͡º ͜ʖ͡º)
6. Pasek boczny po prawej stronie, "mój wykop", nie aktualizuje wpisów - poprawione!
7. Wrzuca error gdy chcemy zobaczyć na androidzie komentarze użytkownika - naprawione!
8. Komunikat informujący o nowych postach na Mikroblogu zaginął na zawsze - nie na zawsze, już działa!
9. iOS Hity - nowe zamiast najlepszych - poprawiliśmy :-)
10. iOS Mój Wykop się nie aktualizuje (wpisy sprzed kilku godzin) - poprawione!
11. Zakładka ostatnio popularne w wykopalisku - pokazuje najnowsze, a nie najpopularniejsze - poprawione!
12. Popularne tagi użytkownika, wywala aktualizację - poprawione!
13. Sortowanie znalezisk jako „najnowsze” nie działa na stronie głównej poprawnie - już działa!
14. Nie działa paginacja w Gorących - działa! ( ͡º ͜ʖ͡º)


Dziękujemy za owocną współpracę, Wykopowicze! ()

#wykopchangelog #wykop #wykopblog #oswiadczenie #naprawiamytagi
  • 119
  • Odpowiedz
@wykop: zróbcie coś, żeby na komórce, ale bez aplikacji, po prawej stronie było coś typu powrót do góry. Żeby można było sobie po skrolowaniu na kilometr wcisnąć i wrócić do góry. Prędko mi to robić!
  • Odpowiedz
Aplikacja androidowa - nienaprawiona


@Monalka: Aplikacja androidowa wymaga przebudowy - to chcemy zrobić wspólnie z Wami. Ale to temat na kolejny wpis :-)
  • Odpowiedz