Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagów #motoryzacja #mechanikasamochodowa mam dobrą okazje kupić Toyote Camry powie mi ktoś coś więcej o tym samochodzie? Ma jakieś bolączki? Silnik 2.0 benzyna lpg rocznik 2004 przbieg 60.000 i tu o dziwo raczej oryginalny przebieg. Sprzedaje go mój dentysta który ma 75 lat i większość życia spędza w gabinecie robiac ząbki, jest pierwszym właścicielem samochód był serwisowany ASO do końca co potwierdzają też wpisy w vin bo znajomy z salonu toyoty mi sprawdził
  • 14
@kingkris: model z lat 90-tych był meganiezawodny. Coś mi podejrzenie wygląda tylko to LPG - po co mu, skoro tak mało jeździł. Jak dobry stan - brać :) Duże wygodne auto. Sprawdź czy nie wersja USA i czy nie będzie problemów z częściami - niektóre tylko ASO, z używkami będzie problem (jakbyś np. potrzebował reflektor po stłuczce).
@benzdriver: no troche rudej wychodzi, ale mi jest potrzebny potrzebny dla handlowca byle by jeździł i się nie psuł zresztą 15k też nie jest jakiś wielki pieniądz a do samochody troche towaru wejdzie