Wpis z mikrobloga

#montellaout

@Skyler: jestem pierwszym obserwującym ten tag, a bardzo broniłem trenera, bo faktycznie zaszły duże zmiany w wakacje.

Niemniej jednak, po tylu spotkaniach Montelli nie broni już nic.

Nie ma wyników, nie ma stylu ani nie ma nawet zalążka lepszej automatyki w grze. Przez chwilę było to widać w meczu z Romą oraz potem w drugiej połowie z Interem, ale jak to na spokojnie prześledziłem to wynikało to bardziej z indywidualnych
na jego obrone przypomnę, że Ancelotti też przegrywał z FC Zurich np. to się zdarza


@marcosevangelistademorales: Ale tu oprócz gubienia punktów nie ma choćby CIENIA POMYSŁU NA GRĘ.

Jeśli nawet z takim AEK Milan gra w stylu "laga Bonucciego na Cutrone i może coś wyjdzie" to jest to obraz nędzy i rozpaczy w kwestii warsztatu trenerskiego.

Ostatnio w wywiadzie Jack Bonaventura nadmienił, że SAMI PIŁKARZE DOMAGALI SIĘ CIĘŻSZYCH TRENINGÓW oraz np.
@MagnaPomerania: ale ja się z tym zgadzam poprostu wiem, że zwolnienie trenera nie musi dać oczekiwanych efektów. Nie widzę kandydata na trenera. Kto mógłby go zastąpić? Prandelli czy Capello? wg mnie wystarczy zmiana taktyki ale zawodnicy sami muszą zacząć biegać i walczyć. Jestem tylko pod wrażeniem Locatelliego, rośnie nowy Gattuso, ma taki charakter i wielki potencjał, dawałbym mu więcej szans
Kto mógłby go zastąpić? Prandelli czy Capello?

@marcosevangelistademorales: A może Laurent Blanc?


Bo do Capello czy Ancelottiego to nie jestem przekonany, chociaż i tak najgorzej wypada tu Prandelli.

wg mnie wystarczy zmiana taktyki ale zawodnicy sami muszą zacząć biegać i walczyć

Jest o wiele więcej aspektów w grze poza samym (symbolicznym w sumie) rozstawieniem po boisku.

Drużyna musi znać schematy w każdej fazie meczu, rozumieć mechanizmy współpracy oraz zadania taktyczne przewidziane
A może jest tak, że piłkarze poprostu mają go w dupie. Tak to wygląda najpredzej.


@marcosevangelistademorales: No dziś wyglądali jakby grali na jego zwolnienie, ale w sumie tak wyglądają od meczu z Sampdorią xD

I daj spokój z jakimś Blankiem gościu nic wielkiego nie trenował i wyjdzie na to samo...

Wątpię, że będzie równie źle co teraz. Chociaż nie twierdzę, że nie możesz mieć racji.

Aczkolwiek ze stwierdzeniem, że Blanc nic